کد خبر: ۱۰۲۵۱۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
رئیس پلیس پیشگیری استان ایلام خبر داد
رئیس پلیس پیشگیری استان ایلام از شناسایی و بازگشت ۲۴۰ زائر غیرمجاز از مرز مهران خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ مهرداد علیمحمدی در پایانه مرزی مهران گفت: در جهت کنترل  ورود وخروج زائران غیرمجاز و برقراری نظم و امنیت  در شهر مهران به واحدهای  گشت خودرویی پیاده زوجی استقرار و مشغول خدمات رسانی هستند.

وی با اشاره به فعالیت های شبانه روزی گشت های پلیس پیشگیری در شهر و پایانه مرزی مهران، گفت: علاوه بر گشت های محسوس و نامحسوس تیم های کشف و خنثی با استعداد کافی به صورت ۲۴ ساعته فعالیت می‌کنند.

سرهنگ مهرداد علی محمدی اظهار داشت:با توجه به ممنوعیت  خروج زائران غیرمجاز ازمرزتاکنون تعداد۲۴۰ نفر شناسایی و از مرز مهران عودت داده شده اند.

وی خاطرنشان کرد:طی روزهای اخیر چندین نفر نیز در رابطه با مصرف مواد مخدر  در پایانه مرزی مهران دستگیر وتحویل مراجع قضایی شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود