کد خبر: ۱۰۲۵۰۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۰
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات اردبیل:
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل گفت: به منظور توسعه زیرساخت‌های گردشگری در ۷ نقطه تعیین شده گردشگرخیز استان اردبیل اینترنت پرسرعت پوشش داده می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بهروز رزمی در شورای هماهنگی مدیران حوزه فناوری اطلاعات استان اردبیل عنوان کرد: با تلاش‌های انجام یافته پوشش اینترنت پرسرعت در ۷ نقطه گردشگری تعیین شده استان اردبیل برقرار شده است.

به گفته وی بنا به مصوبات انجام یافته در سفر وزیر ارتباطات، پوشش اینترنت در ۹ نقطه گردشگری اردبیل مقرر شده بود و امیدواریم به زودی مقدمات تجهیز به این امکان در دو نقطه گردشگرخیز استان نیز امکان پذیر شود.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل یادآور شد: طبق پیش بینی‌های انجام یافته تا پیش از پایان سال جاری امیدوار به برقراری پوشش اینترنت در نقاط باقیمانده خواهیم بود.

رزمی به دیگر مصوبات سفر وزیر ارتباطات به اردبیل نیز اشاره کرد و افزود: پوشش تلفن همراه در ۳۵ روستا از دیگر مصوبات سفر اخیر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بود که در این راستا توسعه سایت‌های ارتباطی و پوشش تلفن همراه در دستور کار قرار گرفته است.

به گفته وی اینترنت پرسرعت روستایی در ۴۰۰ روستا از دیگر هدفگذاری‌های انجام یافته طبق مصوبه سفر وزیر ارتباطات به استان بود که با راه اندازی مرکز داده استانی امیدوار به برقراری این امکان در سریعترین بازه زمانی خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.