کد خبر: ۱۰۲۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
رئیس اداره هواشناسی کاشان مطرح کرد
رئیس اداره هواشناسی کاشان از وقوع تندباد محلی در بعضی از مناطق کاشان طی چند روز آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ارغوانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی دو روز آینده در کاشان شاهد کاهش دما خواهیم بود، اظهار داشت: این کاهش دما از سه تا هفت درجه در نقاط مختلف شهرستان متغیر است.

وی همچنین با اشاره به بارش رگباری باران و احتمال وقوع رعد و برق در بعضی از مناطق کوهستانی شهرستان کاشان مثل نیاسر و برزک ابراز داشت: احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها دور از انتظار نیست.

رئیس اداره هواشناسی کاشان با بیان اینکه توصیه می شود طی روزهای یکشنبه و دوشنبه از تردد و اسکان در این مسیرها خودداری شود، تصریح کرد: در صورت لزوم برای تردد و اسکان در این مناطق توسط همشهریان از آنان خواسته می شود حتما مسائل ایمنی را رعایت کنند.

وی با اشاره به پیش بینی بارش رگباری و رعد و برق در کوهستان به خصوص در ساعات بعد از ظهر تصریح کرد: به کوهنوردان توصیه می شود که از صعود به مناطق مرتفع طی دو روز آینده خودداری کنند و یا در صورت حضور در مکان امن اسکان پیدا کنند.

ارغوانی با بیان احتمال وقوع تندباد محلی در بعضی از مناطق شهرستان کاشان طی روزهای آینده گفت: به همشهریان کاشانی توصیه می شود اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی را مدنظر گیرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.