کد خبر: ۱۰۲۵۰۸
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۲۰:۳۰
رئیس اداره هواشناسی کاشان مطرح کرد
رئیس اداره هواشناسی کاشان از وقوع تندباد محلی در بعضی از مناطق کاشان طی چند روز آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ارغوانی در جمع خبرنگاران با بیان اینکه طی دو روز آینده در کاشان شاهد کاهش دما خواهیم بود، اظهار داشت: این کاهش دما از سه تا هفت درجه در نقاط مختلف شهرستان متغیر است.

وی همچنین با اشاره به بارش رگباری باران و احتمال وقوع رعد و برق در بعضی از مناطق کوهستانی شهرستان کاشان مثل نیاسر و برزک ابراز داشت: احتمال جاری شدن روان آب در مسیل ها دور از انتظار نیست.

رئیس اداره هواشناسی کاشان با بیان اینکه توصیه می شود طی روزهای یکشنبه و دوشنبه از تردد و اسکان در این مسیرها خودداری شود، تصریح کرد: در صورت لزوم برای تردد و اسکان در این مناطق توسط همشهریان از آنان خواسته می شود حتما مسائل ایمنی را رعایت کنند.

وی با اشاره به پیش بینی بارش رگباری و رعد و برق در کوهستان به خصوص در ساعات بعد از ظهر تصریح کرد: به کوهنوردان توصیه می شود که از صعود به مناطق مرتفع طی دو روز آینده خودداری کنند و یا در صورت حضور در مکان امن اسکان پیدا کنند.

ارغوانی با بیان احتمال وقوع تندباد محلی در بعضی از مناطق شهرستان کاشان طی روزهای آینده گفت: به همشهریان کاشانی توصیه می شود اقدامات لازم برای پیشگیری از خسارات احتمالی را مدنظر گیرند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود