کد خبر: ۱۰۲۵۰۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۹
رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: طرح مدیریت یکپارچه شهری دوباره برای بررسی و تصویب نمایندگان به مجلس شورای اسلامی ارسال می‌شود.

 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»مرتضی الویری رئیس شورای عالی استان‌ها درباره ارسال مجدد طرح مدیریت یکپارچه شهری به مجلس شورای اسلامی گفت: سه ماه قبل طرح مدیریت یکپارچه شهری در مجلس فقط با پنج رأی مخالف از تصویب بازماند. 

وی تأکید کرد: این طرح بسیار مهم است و شورای عالی استانها طرح مدیریت یکپارچه شهری را مجددا در قالب‌های دیگر برای تصویب به مجلس شورای اسلامی ارسال می‌کند. 

وی گفت: به جای اینکه طرح مدیریت یکپارچه شهری را در قالب یک طرح ارائه کنیم، آن را در سه طرح پیاده و به مجلس ارسال خواهیم کرد. 

وی ادامه داد: مدیریت یکپارچه شهری یکی از ملزومات اصلی کلانشهرهاست که متأسفانه در کشور ما اجرایی نمی‌شود. با این طرح می‌توان چندگانگی در اجرای بعضی از امور را از بین برد و دیگر موضوعات مشخص متولیان مختلفی نداشته باشد، مانند مسئله ورزش، فرهنگ و زیرساخت در جامعه.

رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: ما در این طرح پیشنهاد دادیم که در داخل شهرها متولی واحدی برای تمامی امور داشته باشیم و بهره‌وری را قطعا بالا خواهیم برد. 

وی تأکید کرد:ـ مدیریت یکپارچه شهری هم در قانون شوراها و هم در قانون برنامه توسعه بارها مطرح شده است و با کمک نمایندگان مجلس امیدواریم بتوانیم تا پایان سال آن را اجرایی کنیم. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

تمهیدات شهرداری برای حمایت از کارتن خوابها در شبهای سرد پایتخت

مشاور پارلمانی شهرداری تهران گفت: پایتخت 19 گرمخانه فعال سراسری و 3 گرمخانه مخصوص زنان دارد که با وجود ظرفیت 5 هزار نفری پذیرش به رغم برودت هوا همچنان فضای خالی دارند.
طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

طراحی سورئال حیوانات با فتوشاپ/ تصاویر

یک جوان ۲۳ ساله در اندونزی با فتوشاپ حیوانات در شرایط احمقانه و غیرمنتظره قرار می‌دهد.