کد خبر: ۱۰۲۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان به منظور حذف قبض کاغذی برق در سامانه ارسال صورتحساب های مصرفی به صورت پیامکی ثبت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هیوا لهونیان اظهار داشت: از مجموع ۵۹۳ هزار و ۹۲۶ مشترک برق در کردستان که دارای شماره اشتراک مجزا هستند، تاکنون ۵۵۷ هزار و ۲۴۲ نفر شماره همراه خود را برای حذف قبض کاغذی برق ثبت کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر اطلاعات تماس ۹۴ درصد مشترکین شرکت جمع آوری شده و پیش بینی می شود تا پایان شهریور عملیات تکمیل شش درصد باقیمانده و راستی آزمایی اطلاعات جمع آوری شده تکمیل و نهایی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان در ارتباط با مزایای این طرح بیان کرد: بی شک این کار سبب کاهش مراجعات حضوری، افزایش بهره وری، ارتقای کیفیت ارائه خدمات و تسریع در ارائه آن ها، ارتباط مستقیم مشترکین با شرکت توزیع برق استان و حذف نگرانی های ناشی از دریافت و نگهداری صورتحساب های مصرفی و حفظ محیط زیست شده است.

لهونیان ادامه داد: با اجرای این طرح سالانه بالغ بر یک میلیارد تومان در هزینه های شرکت توزیع برق استان صرفه جویی می شود.

وی یادآور شد: با الکترونیکی شدن صورتحساب های مشترکان برق از هزینه های زائد و هنگفت ناشی از صدور و توزیع قبض جلوگیری و هزینه های حاصل از صرفه جویی ها در سر فصل بهسازی شبکه های توزیع برق سرمایه گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: در این شرکت همواره سیستمی شدن و الکترونیکی کردن فعالیت ها با تلاش مضاعفی به اجرا در آمده و در حال حاضر پرداخت های الکترونیکی و غیرحضوری از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه های خودپرداز ای تی ام، دستگاه های کارتخوان pos و تلفن بانک انجام می گیرد.

گفتنی است در همین راستا برای ادارات و دستگاه های اجرایی تمهیداتی از قبیل ایجاد کاربری و دسترسی به سایت شرکت و ایجاد اندیشیده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار