کد خبر: ۱۰۲۴۸۳
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان:
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: اطلاعات ۹۴ درصد مشترکان به منظور حذف قبض کاغذی برق در سامانه ارسال صورتحساب های مصرفی به صورت پیامکی ثبت شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، هیوا لهونیان اظهار داشت: از مجموع ۵۹۳ هزار و ۹۲۶ مشترک برق در کردستان که دارای شماره اشتراک مجزا هستند، تاکنون ۵۵۷ هزار و ۲۴۲ نفر شماره همراه خود را برای حذف قبض کاغذی برق ثبت کرده اند.

وی افزود: در حال حاضر اطلاعات تماس ۹۴ درصد مشترکین شرکت جمع آوری شده و پیش بینی می شود تا پایان شهریور عملیات تکمیل شش درصد باقیمانده و راستی آزمایی اطلاعات جمع آوری شده تکمیل و نهایی شود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان در ارتباط با مزایای این طرح بیان کرد: بی شک این کار سبب کاهش مراجعات حضوری، افزایش بهره وری، ارتقای کیفیت ارائه خدمات و تسریع در ارائه آن ها، ارتباط مستقیم مشترکین با شرکت توزیع برق استان و حذف نگرانی های ناشی از دریافت و نگهداری صورتحساب های مصرفی و حفظ محیط زیست شده است.

لهونیان ادامه داد: با اجرای این طرح سالانه بالغ بر یک میلیارد تومان در هزینه های شرکت توزیع برق استان صرفه جویی می شود.

وی یادآور شد: با الکترونیکی شدن صورتحساب های مشترکان برق از هزینه های زائد و هنگفت ناشی از صدور و توزیع قبض جلوگیری و هزینه های حاصل از صرفه جویی ها در سر فصل بهسازی شبکه های توزیع برق سرمایه گذاری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کردستان گفت: در این شرکت همواره سیستمی شدن و الکترونیکی کردن فعالیت ها با تلاش مضاعفی به اجرا در آمده و در حال حاضر پرداخت های الکترونیکی و غیرحضوری از طریق همراه بانک، اینترنت بانک، دستگاه های خودپرداز ای تی ام، دستگاه های کارتخوان pos و تلفن بانک انجام می گیرد.

گفتنی است در همین راستا برای ادارات و دستگاه های اجرایی تمهیداتی از قبیل ایجاد کاربری و دسترسی به سایت شرکت و ایجاد اندیشیده شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.