کد خبر: ۱۰۲۴۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰
مسئول ستاد مردمی اربعین در سیستان و بلوچستان:
مسئول ستاد مردمی اربعین در سیستان و بلوچستان، بابیان اینکه استقبال زائران پاکستانی از اربعین بسیار خوب است، گفت: هشت هزار زائر طی یک روز وارد خاک ایران شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رامین بختیاری بابیان اینکه نقطه صفر مرزی سیستان و بلوچستان دارای ۱۲ موکب خدمت‌رسانی است، تأکید کرد: در روز جمعه هشت هزار نفر از مرز میر جاوه، وارد کشور شدند و در چند روز گذشته هم به همین ترتیب ورود زائران پاکستانی صورت گرفته است.

مسئول ستاد مردمی اربعین در سیستان و بلوچستان گفت: تا امروز نزدیک به ۳۰ هزار نفر وارد کشور شده‌اند که در چند روز آینده این جمعیت افزایش پیدا می‌کند.

بختیاری بیان کرد: در زاهدان هشت نقطه برای اسکان، اطعام و دیگر خدمات آماده‌شده است همچنین باید گفت سال قبل ۶۵ هزار زائر وارد ایران شدند که امسال پیش‌بینی می‌شود این تعداد دبه ۷۵ هزار زائر برسد.

وی افزود: باوجود همکاری بسیار خوب وجدی نهادهای مردمی مشکل جدی در سیستان و بلوچستان، فقط در حوزه سوخت است که امیدواریم با ورود جدی‌تر دستگاه‌های مربوطه و در اختیار قرار دادن زیرساخت‌ها این مشکل رفع شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار