کد خبر: ۱۰۲۴۷۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
مدیر مخابرات منطقه خوزستان گفت: در مدتی که زائران اربعین از نقاط مختلف کشور برای شرکت در مراسم اربعین به مرزهای خوزستان می آیند، سعی کرده ایم خدمات خود در مناطق مرزی را تقویت کنیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رحیم فلاح زاده در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در مخابرات وظیفه اتصالات و ارتباطات زائران حسینی را با بهترین کیفیت و بالاترین ضریب امنیت بر عهده داریم.

وی افزود: زائران حسینی برای مخابرات مشترک خاص (VIP) محسوب می شوند که با افتخار بهترین خدمات فنی را به آنها ارائه می دهیم تا بتوانند با بهره مندی از ارتباطی مطلوب با اطرافیان خود تماس برقرار کنند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان تصریح کرد: تمرکز مضاعفی روی ارتباطات و فیبرها، پهنای باندها، دیتا و ترافیک و ترومپوت نسل های دو  سه و ۴ شده است.

فلاح زاده با اشاره به افزایش کیفیت ارتباطات و خدمات جدید مشترکان گفت: به لحاظ استقبال بسیار زیاد زائران حسینی ظرفیت ها را هم افزایش دادیم.

وی بیان کرد: در صورت بروز هر نوع مشکل در شبکه ارتباطی و دیتا نیز تمهیدات لازم و پشتیبان اتخاذ شده است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان ادامه داد: تمام توان انسانی و تجهیزات مخابراتی را برای ارائه شبکه ای مطلوب و پایدار به کار بسته ایم.

فلاح زاده یادآور شد: به صورت شبانه روزی شبکه ارتباطی رصد و نفرات متخصص و فنی هم  به صورت شیفتی برای رفع هرگونه خرابی شبکه مستقر هستند.

عضو ستاد اربعین مخابرات ایران با اشاره به تشکیل ستاد اربعین مخابرات خوزستان اضافه کرد: تاکنون هیچ مشکلی در شبکه ارتباطی مرزهای خوزستان وجود ندارد و شبکه ارتباطی پایدار و مطلوب است.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اعلام خبر افتتاح دو موکب شهدای مخابرات در مرز شلمچه و چذابه عنوان کرد: چهار دفتر خدمات ارتباطی در مرزهای خوزستان با هدف ارائه خدمات به زائران اربعین حسینی راه اندازی شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار