کد خبر: ۱۰۲۴۷۷
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از ارائه خدمات درمانی به یک هزار و ۹۸۰ نفر از زائران حسینی در درمانگاه مرزی چذابه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد امین زرگر در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: از ۱۵ مهردماه تاکنون یک هزار و ۹۸۰ زائر اباعبدالله الحسین (ع) در مرز چذابه خدمات اورژانس پیش بیمارستانی دریافت کردند که از این تعداد ۹ نفر به مراکز درمانی اعزام و یک هزار ۹۷۱ نفر در محل درمانگاه تحت درمان قرار گرفتند.

وی با اشاره به آمار زائران مراجعه کننده به اورژانس پیش بیمارستانی در مرز چذابه افزود: کلیه واحدهای مستقر در درمانگاه اعم از اورژانس سرپایی، بخش مامایی، اتاق عمل سیار، دندان پرشکی، مرکز دپو، دارو و تجهیزات پزشکی با پرسنل مجرب در حال فعالیت شبانه روزی هستند که بهترین خدمات بهداشت و درمان را به زائران حسینی ارائه می دهند.

رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز خبر داد: بیش از ۳۰ دستگاه  آمبولانس، چهار دستگاه اتوبوس آمبولانس و چهار فروند بالگرد در منطقه مرزی چذابه و موکب ها مستقر هستند که به صورت آماده باش ۱۰۰ درصدی در جایگاه های خود مستقر شده اند.

زرگر در پایان عنوان کرد: ناوگان اورژانس ۱۱۵ توسط سامانه GPS رهگیری بیمارستان‌ها توسط واحد mcmc  رصد و حوادث شبه بحران نیز تحت کنترل واحد EOC  هستند.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.