کد خبر: ۱۰۲۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: چه افتخاری بالاتر از اینکه این توفیق نصیب عده‌ای شده باشد که زیر پای دوست‌داران اهل بیت(ع) و امام زمان(عج) را جارو کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن مالکی‌نژاد در حاشیه آیین بدرقه کاروان خادمین شهرداری قم در کربلا، با تاکید بر اینکه افرادی که در این کاروان حضور دارند انتخاب‌شده اباعبدالله الحسین(ع) هستند، اظهار کرد: امام حسین(ع) قطعا در مسیر با زائرین اربعین حسینی همراهی خواهند کرد و همراه با عزاداران خواهند بود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اذعان به اینکه خادمین تحت هر شرایطی باید احترام به زوار را اولویت کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قطعا امام زمان در این مسیر همگام با زائرین هستند و شاید یکی از زائرینی که در برخورد با شما است ایشان باشد پس باید احترام همه را حفظ کنید.
مالکی نژاد تصریح کرد: چه افتخاری بالاتر از اینکه این توفیق نصیب عده‌ای شده باشد که زیر پای دوست‌داران اهل بیت(ع) و امام زمان(عج) را جارو کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار