کد خبر: ۱۰۲۴۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
عضو شورای اسلامی شهر قم گفت: چه افتخاری بالاتر از اینکه این توفیق نصیب عده‌ای شده باشد که زیر پای دوست‌داران اهل بیت(ع) و امام زمان(عج) را جارو کنند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حسن مالکی‌نژاد در حاشیه آیین بدرقه کاروان خادمین شهرداری قم در کربلا، با تاکید بر اینکه افرادی که در این کاروان حضور دارند انتخاب‌شده اباعبدالله الحسین(ع) هستند، اظهار کرد: امام حسین(ع) قطعا در مسیر با زائرین اربعین حسینی همراهی خواهند کرد و همراه با عزاداران خواهند بود.

عضو شورای اسلامی شهر قم با اذعان به اینکه خادمین تحت هر شرایطی باید احترام به زوار را اولویت کار خود قرار دهند، تصریح کرد: قطعا امام زمان در این مسیر همگام با زائرین هستند و شاید یکی از زائرینی که در برخورد با شما است ایشان باشد پس باید احترام همه را حفظ کنید.
مالکی نژاد تصریح کرد: چه افتخاری بالاتر از اینکه این توفیق نصیب عده‌ای شده باشد که زیر پای دوست‌داران اهل بیت(ع) و امام زمان(عج) را جارو کنند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.