کد خبر: ۱۰۲۴۶۶
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۴
فرمانده پلیس راه کرمانشاه خبر داد
فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه از بسته شدن محور اسلام آباد غرب- قصرشیرین به دلیل تراکم بالای خودروها در مسیر مذکور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمد حیدری در گفتگو با خبرنگاران، در خصوص آخرین وضعیت مسیرهای تردد زائران اربعین حسینی، از بسته شدن محور اسلام آباد غرب به قصرشیرین خبر داد.

فرمانده پلیس راه استان کرمانشاه علت این موضوع را تراکم بالای خودروها در مسیر مذکور عنوان کرد.

وی خاطرنشان کرد: ۹۰ تیم عملیاتی پلیس راه در استان در محورهای ورودی و خروجی استان کرمانشاه از کنگاور تا خسروی فعالیت داشته و به صورت ۲۴ ساعته کار نظارت و کنترل ترافیک در محورهای استان را انجام می دهند.

این مسئول ادامه داد: طبق پیش بینی صورت گرفته بار ترافیکی اربعین از ۵ محور سنقر- بیستون، کنگاور- بیستون، هرسین- بیستون، کامیاران- کرمانشاه، گردنه شاهبداغ وارد استان کرمانشاه می شود.

وی از اصلاح و نصب تمام تابلوهای تعیین مسیر در مسیرهای مذکور خبر داد و گفت:  تمامی راه های مسیر تردد زائران بهینه سازی شده و ارتقا ایمنی یافته اند.

سرهنگ حیدری افزود: به دلیل اینکه محور اسلام آباد- قصرشیرین برای اولین بار است که زیر بار ترافیکی بالایی می رود، بیشترین اقدامات انجام شده در محور مذکور بوده است.

  وی همچنین از آموزش موکب داران نیز خبر داد و گفت: قبل از اجرای طرح نیز یک رزمایش امداد و نجات با همکاری دستگاه های خدمات رسان انجام شد است.

این مسئول از انجام تبلیغات میدانی فراوان نیز خبر داد  گفت: در تبلیغات مذکور نقاط میدانی و حادثه خیز را معرفی کرده ایم و این نقاط را پیش آگاهی داده ایم.

وی گفت: با توجه به اینکه در فصل پاییز قرار گرفته ایم، پیش بینی می شود مقداری بارش هم داشته باشیم و اولین بارش های پاییزی خطرناک ترین اتفاق بوده و باعث لغزندگی (صابونی شدن) جاده ها می شود.

سرهنگ حیدری افزود: به این منظور ما سعی می کنیم در مقابل پاسگاه های پلیس راه همه ماشین ها رو نگه داریم و تذکرات لازم را به رانندگان بدهیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.