کد خبر: ۱۰۲۴۶۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
شهردار منطقه ۸ تبریز از برنامه ریزی برای اجرای طرح باروی تبریز به عنوان یک طرح بازآفرینی شهری در آینده نزدیک خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی مدبر در این باره اظهار کرد: این طرح یکی از برترین پروژه های باز آفرینی شهری کشور خواهد بود.

وی با اشاره به وسعت طرح باروی تبریز گفت: پروژه احیاء باروی تبریز، به وسعت ۶۰ هزار متر مربع اجرایی خواهد شد که یک پروژه باز آفرینی شهری در منطقه کم برخوردار شهر محسوب شده و جهت ساماندهی و احیاء بافت فرسوده منطقه اجرایی می شود.

شهردار منطقه ۸ تبریز خاطرنشان کرد: در طرح احیای باروی تبریز سعی داریم تبریز قدیم را بازسازی و احیا کرده و با القای حس و حال تبریز قدیم بر آن، این پروژه را به یکی از جاذبه های گردشگری تبدیل کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار