کد خبر: ۱۰۲۴۵۹
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
افتخاری:
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با اشاره به اعزام ۸۰ دستگاه اتوبوس این شرکت به مرز مهران، گفت: امکانات و تجهیزات خوبی پیش‌بینی و قطعات پشتیبان تهیه شده است تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد و شاهد توقف هیچ اتوبوسی به دلیل نقص فنی نباشیم.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت افتخاری در آیین اعزام ۸۰ دستگاه اتوبوس شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه برای سرویس‌دهی به زائران اربعین حسینی در مرز مهران، اظهار کرد: مراسم اربعین حسینی برای جهانیان به ویژه شیعیان به نمادی مذهبی، دینی و سیاسی در جهان اسلام تبدیل شده است.

وی با بیان اینکه همه ساله در این ایام افراد و مجموعه‌های زیادی تلاش می‌کنند تا در این مراسم عبادی و سیاسی حضور یافته و به زائران اباعبدالله الحسین(ع) خدمت‌رسانی کنند، افزود: شرکت‌های حمل و نقل عمومی درون شهری نیز نقش عمده‌ای در جابه جایی زائران اربعین از نقاط مختلف مرزی دارند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه تصریح کرد: امسال ماموریتی که به اتوبوسرانی اصفهان داده شده در مرز مهران است، از این رو تعداد ۸۰ دستگاه اتوبوس را تجهیز و آماده‌سازی شد.

وی ادامه داد: اربعین امسال حدود ۱۵۰ نفر از نیروهای شرکت اتوبوسرانی اصفهان اعم از راهبر و تدارکات برای خدمت‌رسانی به زائرین اربعین حسینی حضور دارند.

افتخاری تاکید کرد: اصفهان تاکنون در تمام زمینه‌ها پیشگام بوده و در این زمینه نیز به لحاظ کمّی و کیفی پیشتاز است به طوری که بررسی‌ها نشان از رضایت کامل از فعالیت شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان در سال‌های گذشته دارد.

وی با بیان اینکه با رعایت نظم و انضباط، امسال نیز خدمت‌رسانی بهینه شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان به زائران اربعین حسینی انجام می‌شود، افزود: امکانات و تجهیزات خوبی پیش بینی و قطعات پشتیبان تهیه شده است تا در صورت نیاز مورد استفاده قرار گیرد و شاهد توقف هیچ اتوبوسی به دلیل نقص فنی نباشیم.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه اظهار کرد: تدابیر لازم برای جایگزین کردن اتوبوس‌های اعزامی انجام شده تا خطوط اتوبوسرانی شهر مشکلی در سرویس‌دهی به مسافران نداشته باشد.

وی گفت: راهبران نیت خدمت به عزاداران حسینی و احیاء سنت و سیرت ائمه اطهار(ع) را دارند و رفتار آنها باید گویای این مهم باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار