کد خبر: ۱۰۲۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از رتبه نخست شیراز در کاهش تصادفات منجر به فوت در بین کلانشهرهای کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی زوربخش با تقدیر از فعالیت‌های پلیس راهور اظهار کرد: کاهش تصادفات و حوادث ترافیکی کاری گروهی و جمعی می‌طلبد و در این راستا پلیس راهور ارتباط نزدیکی با حوزه حمل و نقل شهرداری شیراز داشته است.

وی شناسایی نقاط حادثه خیز شهر شیراز و رفع مشکلات آنها از طریق اصلاح هندسی، ایمن سازی معابر و استفاده از تجهیزات هوشمند را از جمله اقدامات و فعالیت‌های مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری با پلیس راهور برشمرد. 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز افزود: شهرداری شیراز گام مهمی در هوشمند سازی ترافیک انجام داده است که می‌توان به هوشمندسازی تقاطعات، راه‌اندازی سیستم‌های سرعت‌سنج و ثبت تخلفات و نظارت بر ترددهای شهری اشاره کرد.

وی اضافه کرد: شهرداری شیراز به شدت به دنبال تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهری بوده و امیدواریم بتوانیم شاهد استفاده حداکثری شهروندان از حمل و نقل عمومی باشیم.

زوربخش عنوان کرد: کلانشهر شیراز موفق به کسب رتبه نخست در کاهش تصادفات فوتی در بین شهرهای کشور شده است و امیدواریم به جایی برسیم که شاهد تصادفات فوتی و جرحی در شیراز نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.