کد خبر: ۱۰۲۴۵۸
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز از رتبه نخست شیراز در کاهش تصادفات منجر به فوت در بین کلانشهرهای کشور خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجتبی زوربخش با تقدیر از فعالیت‌های پلیس راهور اظهار کرد: کاهش تصادفات و حوادث ترافیکی کاری گروهی و جمعی می‌طلبد و در این راستا پلیس راهور ارتباط نزدیکی با حوزه حمل و نقل شهرداری شیراز داشته است.

وی شناسایی نقاط حادثه خیز شهر شیراز و رفع مشکلات آنها از طریق اصلاح هندسی، ایمن سازی معابر و استفاده از تجهیزات هوشمند را از جمله اقدامات و فعالیت‌های مشترک معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری با پلیس راهور برشمرد. 

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری شیراز افزود: شهرداری شیراز گام مهمی در هوشمند سازی ترافیک انجام داده است که می‌توان به هوشمندسازی تقاطعات، راه‌اندازی سیستم‌های سرعت‌سنج و ثبت تخلفات و نظارت بر ترددهای شهری اشاره کرد.

وی اضافه کرد: شهرداری شیراز به شدت به دنبال تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی شهری بوده و امیدواریم بتوانیم شاهد استفاده حداکثری شهروندان از حمل و نقل عمومی باشیم.

زوربخش عنوان کرد: کلانشهر شیراز موفق به کسب رتبه نخست در کاهش تصادفات فوتی در بین شهرهای کشور شده است و امیدواریم به جایی برسیم که شاهد تصادفات فوتی و جرحی در شیراز نباشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار