کد خبر: ۱۰۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی را در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه (مهران، شلمچه، چزابه و خسروی) اظهار کرد: محور ایلام ـ مهران محدوده کنجان‌چم و کمربندی مهران ترافیک سنگین و در محدوده مهدی‌آباد، تونل راه کربلا و روستای  گلان ترافیک نیمه‌سنگین و بعضاً پرحجم است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد: ترافیک در محور کرمانشاه به اسلام‌آباد محدوده ماهیدشت نیمه‌سنگین، در محورهای اسلام‌آباد غرب ـ سرپل‌ذهاب و قصرشیرین ـ مرز خسروی پرحجم، در محور حمیل ـ سرابه محدوده شباب نیمه‌سنگین و در محور دهلران به مهران پرحجم است.

این مقام انتظامی از ترافیک نیمه‌سنگین در در هر دو مسیر رفت و برگشت محور خرمشهر ـ شلمچه محدوده یادمان شهدای شلمچه خبر داد و گفت: ترافیک در دو محور حمیدیه ـ بستان و بستان ـ چزابه نیز پرحجم اما روان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار