کد خبر: ۱۰۲۴۵۳
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی را در محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ نادر رحمانی  درباره آخرین وضعیت محورهای مواصلاتی به مرزهای چهارگانه (مهران، شلمچه، چزابه و خسروی) اظهار کرد: محور ایلام ـ مهران محدوده کنجان‌چم و کمربندی مهران ترافیک سنگین و در محدوده مهدی‌آباد، تونل راه کربلا و روستای  گلان ترافیک نیمه‌سنگین و بعضاً پرحجم است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ادامه داد: ترافیک در محور کرمانشاه به اسلام‌آباد محدوده ماهیدشت نیمه‌سنگین، در محورهای اسلام‌آباد غرب ـ سرپل‌ذهاب و قصرشیرین ـ مرز خسروی پرحجم، در محور حمیل ـ سرابه محدوده شباب نیمه‌سنگین و در محور دهلران به مهران پرحجم است.

این مقام انتظامی از ترافیک نیمه‌سنگین در در هر دو مسیر رفت و برگشت محور خرمشهر ـ شلمچه محدوده یادمان شهدای شلمچه خبر داد و گفت: ترافیک در دو محور حمیدیه ـ بستان و بستان ـ چزابه نیز پرحجم اما روان است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.