کد خبر: ۱۰۲۴۴۸
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
عضو هیات رییسه شورای اسلامی شهر مشهد تاکید کرد
عضو هیات رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد در جلسه کمیته نظارتی منطقه 4، این منطقه را جذاب برای اجرای پروژه های گردشگری و مجتمع های مسکونی ارزان قیمت معرفی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدحسین ودیعی در این جلسه که با حضور شهردار و مسئولین شهرداری منطقه 4 برگزار شد، در خصوص کمیته نظارتی گفت: در کمیته نظارتی منطقه طبق روال معمول درخواست مردمی داشتیم که رسیدگی و پیشنهاداتی برای رفع مشکل شهروندان ارائه شد و مورد تایید قرار گرفت.
وی به ظرفیت های سرمایه گذاری منطقه 4 اشاره کرد و افزود: منطقه 4 به دلیل وجود اراضی بزرگ و از یک سو تراکم جمعیتی بالا و از سوی دیگر مناسب بودن قیمت اراضی استعداد معرفی و اجرای پروژه های اقتصادی بزرگ را دارد.
نایب رییس کمیسیون اقتصادی، ‌سرمایه‌گذاری و مشارکت های شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه بازارهای تخصصی زیادی در این منطقه فعال هستند، اظهار داشت: این موضوع تا حدی بحث توسعه بازارها را منتفی می کند اما اجرای پروژه های خدماتی، گردشگری و مجتمع های مسکونی ارزان قیمت در این منطقه همچنان جذابیت دارد و به سرمایه گذارانی که در این حوزه کار می کنند پیشنهاد می کنیم به این موضوع توجه بیشتری داشته باشند.
ودیعی در مورد وضعیت درآمدی منطقه نیز تصریح کرد: درآمد منطقه چهار از ابتدای سال جاری رشد خوبی را در معیارهای مختلف داشته و توانسته رتبه ششم را در بین سیزده منطقه شهرداری مشهد کسب کند و پیش بینی می شود در آینده ای نزدیک درآمد نقد و غیر نقد و مطالبات دولتی در این منطقه رشد بیش از 100 درصدی را تجربه کند.
وی خاطرنشان کرد: با رشد درآمد منطقه 4 اجرای پروژه های شهری و طرح های عمرانی در این منطقه افزایش خواهد یافت و به دنبال آن رفاه و آسایش و رضایت شهروندان نیز ارتقاء می یابد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.