کد خبر: ۱۰۲۴۴۵
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۴
شهردار کرج:
شهردار کرج از اعزام یک‌صد نفر از پاکبانان این شهرداری برای خدمات‌رسانی به زائران اربعین خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی اصغر کمالی زاده در مراسم بدرقه خادمین اربعین حسینی شهرداری کرج که برگزار شد، حضور پاکبانان خادم در همایش بزرگ پیاده روی اربعین حسینی را نشانه خلوص نیت و اخلاص کارکنان شهرداری دانست و اظهار کرد: پاکبانان چهره و پیشانی شهر هستند و در همه مراسم‌ها در کنار شهروندان حضور دارند و خدمت‌ می‌کنند.

وی با بیان اینکه باید از خانواده‌های پاکبانان که باجود سختی‌های این شغل مشوق آنان هستند قدردانی شود، تصریح کرد: شهرداری کرج امسال نیز همانند سال گذشته توفیق خدمتگذاری به زائران حسینی در موکب شهرداری را دارد.

شهردار کرج اضافه کرد: امسال یکصد پاکبان شهرداری کرج در همایش بزرگ اربعین حضور دارند و به زائرین خدمت می‌کنند.

کمالی زاده با اشاره به اینکه شهرداری کرج اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیون تومان را برای موکب شهرداری اختصاص داده است، عنوان کرد: مدیریت شهری این کلانشهر، ۲۵۰ میلیون تومان نیز به ستاد بازسازی عتبات عالیات تخصیص داده است.

 وی خاطرنشان کرد: ۴۵ دستگاه اتوبوس از شهرداری کرج در مسیر پیاده روی اربعین به زائرین خدمات رسانی می‌کند.

شهردار کرج با بیان اینکه خدمات رسانی پاکبانان در همایش بزرگ اربعین حسینی برگ زرینی از اقدامات مدیریت شهری کرج در این همایش است، تاکید کرد: امید است شاهد خدمات شایسته ای از موکب شهرداری کرج به زائرین حسینی باشیم.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار