کد خبر: ۱۰۲۴۳۴
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۰
مدیرکل میراث فرهنگی گلستان:
مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان از تفاهم نامه با آب منطقه ای گلستان خبرداد و گفت: بستر فعالیت سرمایه گذاران در طرح های گردشگری منابع آبی گلستان فراهم می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابراهیم کریمی اظهار کرد: سدها، آب‌بندان‌ها و سایر منابع آبی استان ظرفیت بی نظیری برای توسعه گردشگری است که می‌توان با رعایت قوانین و مقررات و با برنامه‎ ریزی‌های مناسب از این ظرفیت‌ها برای جذب بیشتر مسافر و گردشگر به استان و رونق گردشگری آبی بهره برد.

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان افزود: به این منظور، تفاهم نامه همکاری بین این اداره با امور آب منطقه‌ای استان امضا شد.

کریمی گفت: فراهم کردن بستر برای سرمایه گذاری بخش خصوصی با هدف توسعه گردشگری در حاشیه سدها و سایر منابع آبی استان و همکاری علمی، پژوهشی از موضوعات اصلی این تفاهم‌نامه است.

گفتنی است ۱۴ سد مخزنی بزرگ با ظرفیت دخیره سازی ۲۶۸میلیون مترمکعب ظرفیت آب قابل ذخیره در استان گلستان وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار