کد خبر: ۱۰۲۴۲۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
هفته ملی و روز جهانی کودک در منطقه 15 با رکاب زنی شهردار منطقه و دانش آموزان آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،اکبر مختاری معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه گفت: همزمان با فرا رسیدن روز ملی کودک و روز جهانی پیاده روی و ورزش های همگانی و در راستای حمایت از کمپین  سه شنبه های بیدود محمدی شهردار منطقه به همراه 20 پسر دانش آموز پیست هفت کیلومتری بوستان بزرگ آزادگان را با دوچرخه طی کردند.
وی با اشاره به برگزاری اختتامیه  مسابقه نقاشی "شهری که من دوست دارم" در هفته کودک افزود: 900 آثار از منطقه 15 به این مسابقه ارسال شد که در پایان دو نفر از شهروندان ما موفق به کسب مقام شدند و  جوایز خود را در مراسم اختتامیه دریافت کردند.  
مختاری در ادامه به برگزاری جشنواره کودک در روز جمعه 19 مهر اشاره کرد و گفت:  این جشنواره فرصتی را برای شادی بچه ها فراهم می کند و در آن برنامه‌های تفریحی چون مسابقه نقاشی، ورزشی،  گریم، شن بازی و سفال‌گری برای کودکان به اجرا درخواهد آمد.
معاون اجتماعی و فرهنگی منطقه افزود: برگزاری تور یک روزه بازدید برج میلاد ویژه کودکان و بازدید کودکان از آثار برگزیده  نقاشی  «شهری که من دوست دارم»  از دیگر برنامه های این هفته است.
گفتنی است؛ جشنواره هفته ملی کودک جمعه 19 مهر ساعت 10 صبح در ورزشگاه فجر واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان شوش شرقی، خیابان ارج(شهید ابراهیمی) به اجرا درمی آید.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار