کد خبر: ۱۰۲۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد در مراسم بدرقه کاروان خدام الحسین(ع)؛
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: عملیات رفت و روب معابر شهر نجف از عصرجمعه 19 مهر به صورت آزمایشی و از شنبه 20 مهر به صورت رسمی آغاز می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مهدی یعقوبی در مراسم بدرقه 600 تن از پاکبانان کاروان خدام الحسین(ع) شهرداری مشهد که با حضور رضا خواجه نائینی، رئیس ستاد اربعین شهرداری، شهناز رمارم، عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر مشهد و مدیران شهری در میدان راه آهن برگزار شد، افزود: اگر مشهد از نظر پاکیزگی و فضای سبز الگو و پیشرو است نتیجه زحمات شما عزیزان است که خدمت به مجاور و زائر حضرت رضا(ع) را افتخار می دانید.
وی اضافه کرد: معتقدیم که با همین ذهنیت در شهر نجف نیز با انگیزه و اشتیاق خدمات رسانی خوبی را به زائران اربعین ارائه خواهید کرد.
وی با بیان اینکه با توجه به تجارب سال گذشته امسال پشتیبانی بهتری انجام خواهد گرفت، اظهارکرد: ماشین آلات مکانیزه جمع آوری زباله و تجهیزات مورد نیاز به همراه دو دستگاه خودرو آتش نشانی و 8 نفر از آتش نشانان فداکار عازم نجف شده اند.
یعقوبی تصریح کرد: امسال با دستور شهردار مشهد اعزام به نجف به جای اتوبوس با قطار انجام می شود.
معاون خدمات شهری شهرداری مشهد گفت: پاکبانان پس از ورود به نجف پنجشنبه به زیارت دوره اعزام و جمعه به نجف بازخواهند گشت. عصر جمعه کار رفت و روب و استقرار خودروها به صورت آزمایشی آغاز و رفت وروب معابر اصلی منتهی به حرم امیر المومنین علی (ع) و مسیر منتهی به کربلا نیز از روز شنبه 20 مهر ماه به صورت رسمی آغاز خواهد شد.
وی ادامه داد: در مدت زمان حضور 600 پاکبان شهرداری مشهد در نجف تمامی ادارت خدمات شهری شهرداری در آماده باش خواهند بود تا خللی در خدمات رسانی در شهر مشهد ایجاد نشود.
یعقوبی افزود: طی برنامه ریزی های انجام شده پاکبانان خدام الحسین (ع)شهرداری مشهد روز 29 مهرماه وارد مشهد خواهند شد تا برای خدمات رسانی در دهه آخر صفر در مشهد حضور داشته باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.