کد خبر: ۱۰۲۴۰۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی استان باند حرفه‌ای سرقت‌های مسلحانه خودرو در شهر زاهدان متلاشی و ۱۰ فقره سرقت کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد قنبری اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره سرقت مسلحانه خودرو در سطح شهر زاهدان موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیمی از پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی پرونده ها مشخص شد اعضای یک باند حرفه ای سرقت در ساعات پایانی شب با شناسایی سوژه های خود در مکان های خلوت در فرصتی مناسب آنها را غافلگیر کرده و پس از ضرب شتم و شلیک چند تیر کلاش با ایجاد رعب و وحشت در مالباخته ها خودرو و تلفن همراه و دیگر وجوه نقد آنها را سرقت می کردند.

 فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند حرفه ای سرقت های مخوف به کندی پیش می رفت تا اینکه سرنخ های از یکی از اعضای این باند در جریان یک پرونده آدم ربایی و سرقت های مسلحانه خودرو در حاشیه شهر ایرانشهر بدست آمد و دستگیری او در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی گفت: تیم های عملیات ویژه پلیس آگاهی با کنترل نامحسوس متهم سرانجام او را روز گذشته هنگام تردد با یک دستگاه خودرو در محدوده جاده چشمه زیارت زاهدان شناسایی و در اقدامی کاملاً حساب شده او را محاصره و دستگیر کردند.

سردار قنبری اظهار داشت: متهم ۲۲ ساله که در بازجوئی های اولیه در محل دستگیری با معرفی خود به عنوان یک تبعه خارجی قصد فریب کارآگاهان پلیس را داشت پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های علمی به عمل آمده لب به اعتراف گشود و به ۱۰ فقره سرقت مسلحانه خودرو در شهر زاهدان و یک فقره آدم ربایی سرقت مسلحانه خودرو در شهرستان ایرانشهر با همدستی ۴ نفر دیگر اعتراف می کردند.

وی با اشاره به دستگیری یکی دیگر از اعضای این باند در بلوار «جام جم» شهر زاهدان تصریح کرد: تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای سرقت های مسلحانه و افراد مالخر ادامه دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار