کد خبر: ۱۰۲۴۰۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۸
مدیر کل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری:
مدیر کل بنیاد مسکن چهارمحال و بختیاری گفت: طرح هادی روستای علی‌آباد بروجن اجرا شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سهراب رئیسی با اشاره به اجرای طرح هادی در روستاها اظهارداشت: اجرای طرح هادی روستایی در علی‌آباد از محل اعتبارات ملی سال ۹۷ انجام شد.

وی افزود: یک هزار و ۳۳۰ مترمربع عملیات پیاده‌رو سازی در این روستا با اعتباری بالغ‌بر ۶۱۶ میلیون ریال اجرا شده است.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان بیان کرد: اجرای طرح‌های هادی در روستاها توسط این نهاد انقلابی انجام می‌شود اما حفظ و نگهداری از آن باید توسط مردم صورت پذیرد بنابراین در راستای رونق و توسعه روستاها یک همکاری و مشارکت دو جانبه نیاز است.

رئیسی با اشاره به ایجاد اشتغال در روستا، بیان کرد: اجرای عملیات آسفالت و طرح‌های هادی روستایی زمینه اشتغال افراد را ایجاد می‌کند که در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی می‌تواند موثر باشد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار