کد خبر: ۱۰۲۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام گفت: پرواز رفت و برگشت کیش-کرج سه شنبه هر هفته از از فرودگاه پیام انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نادر ثناگومطلق در مراسم آغاز به کار پروازهای فرودگاه پیام (کیش به کرج)، اظهار کرد: خوشبختانه امروز با همت مسئولان استان و همچنین حمایت‌هایی که از سوی وزیر راه و شهرسازی داشتتیم دومین سری از پرواز های فرودگاه پیام در مسیر کیش - کرج با موفقیت انجام شد.

وی گفت: این پرواز در حال حاضر صبح روزهای سه شنبه هر هفته به طور رفت و برگشت با یک ایرلاین آغاز شده است و در آینده ای نزدیک تعداد پروازهای این‌ مسیر افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام بیان کرد: افزایش مسیرهای پروازی در فرودگاه پیام نیز مدنظر است.

ثناگو مطلق گفت: روند توسعه پروازها در فرودگاه پیام با استقبالی که از سوی مردم استان و همکاری دستگاه‌های ملی وجود دارد رو به پبشرفت خواهد بود.

وی گفت: امید است در راستای استقبال خوب مردم و درخواست هایی که دارند پروازهایی به مقصد شهرهای اهواز و شیراز که بیشترین تقاضای سفر از استان البرز را دارند نیز به لیست پروازهای فرودگاه پیام اضافه شود.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، فرودگاه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.