کد خبر: ۱۰۲۴۰۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۵
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام:
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام گفت: پرواز رفت و برگشت کیش-کرج سه شنبه هر هفته از از فرودگاه پیام انجام می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نادر ثناگومطلق در مراسم آغاز به کار پروازهای فرودگاه پیام (کیش به کرج)، اظهار کرد: خوشبختانه امروز با همت مسئولان استان و همچنین حمایت‌هایی که از سوی وزیر راه و شهرسازی داشتتیم دومین سری از پرواز های فرودگاه پیام در مسیر کیش - کرج با موفقیت انجام شد.

وی گفت: این پرواز در حال حاضر صبح روزهای سه شنبه هر هفته به طور رفت و برگشت با یک ایرلاین آغاز شده است و در آینده ای نزدیک تعداد پروازهای این‌ مسیر افزایش خواهد یافت.

مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام بیان کرد: افزایش مسیرهای پروازی در فرودگاه پیام نیز مدنظر است.

ثناگو مطلق گفت: روند توسعه پروازها در فرودگاه پیام با استقبالی که از سوی مردم استان و همکاری دستگاه‌های ملی وجود دارد رو به پبشرفت خواهد بود.

وی گفت: امید است در راستای استقبال خوب مردم و درخواست هایی که دارند پروازهایی به مقصد شهرهای اهواز و شیراز که بیشترین تقاضای سفر از استان البرز را دارند نیز به لیست پروازهای فرودگاه پیام اضافه شود.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، فرودگاه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.