کد خبر: ۱۰۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از بازگشت 100 اتوبوس متوقف شده بخش خصوصی در پارکینگ، به ناوگان اتوبوسرانی شهری خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهدی حسینی پویا دراین خصوص گفت: چند روز پیش تعداد 100 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به دلیل مشکلات داخلی سهامدارن با این شرکت، برای خدمات رسانی از توقفگاه خارج نشد که به دستور شهردار برای رفع مشکل موضوع را از طریق فرمانداری پیگیری کردیم.
وی افزود: بر این اساس جلسه ای در فرمانداری برگزار و مدیرعامل شرکت مذکور نیز به این جلسه دعوت شد و از وی تعهد گرفته شد تا ظرف سه روز مطالبات سهامداران و اتوبوسرانان را پرداخت نماید که پس از اخذ این تعهد صبح امروز 100 دستگاه اتوبوس متوقف شده در پارکینگ با خروج از پارکینگ درحال سرویس دهی به شهروندان هستند.
حسینی پویا با تاکید براینکه شهرداری مشهد کلیه تعهدات خود را به شرکت های اتوبوسرانی بخش خصوصی انجام داده است ادامه داد: هفته قبل از اعتراض رانندگان و سهامداران به این شرکت برای پرداخت مطالبات معترضان تذکر کتبی داده بودیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار