کد خبر: ۱۰۲۳۹۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۴
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد خبرداد
مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از بازگشت 100 اتوبوس متوقف شده بخش خصوصی در پارکینگ، به ناوگان اتوبوسرانی شهری خبرداد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سید مهدی حسینی پویا دراین خصوص گفت: چند روز پیش تعداد 100 دستگاه اتوبوس بخش خصوصی به دلیل مشکلات داخلی سهامدارن با این شرکت، برای خدمات رسانی از توقفگاه خارج نشد که به دستور شهردار برای رفع مشکل موضوع را از طریق فرمانداری پیگیری کردیم.
وی افزود: بر این اساس جلسه ای در فرمانداری برگزار و مدیرعامل شرکت مذکور نیز به این جلسه دعوت شد و از وی تعهد گرفته شد تا ظرف سه روز مطالبات سهامداران و اتوبوسرانان را پرداخت نماید که پس از اخذ این تعهد صبح امروز 100 دستگاه اتوبوس متوقف شده در پارکینگ با خروج از پارکینگ درحال سرویس دهی به شهروندان هستند.
حسینی پویا با تاکید براینکه شهرداری مشهد کلیه تعهدات خود را به شرکت های اتوبوسرانی بخش خصوصی انجام داده است ادامه داد: هفته قبل از اعتراض رانندگان و سهامداران به این شرکت برای پرداخت مطالبات معترضان تذکر کتبی داده بودیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.