کد خبر: ۱۰۲۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی؛
در راستای خدمت رسانی به زائرین پیاده اربعین سیدالشهدا (ع) سازمان آتش نشانی مشهد دو دستگاه خودرو سبک و نیمه سنگین اطفای حریق به همراه تعدادی آتش نشان به کشور عراق اعزام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در جهت خدمت رسانی مطلوب آتش نشانان به زائران اربعین حسینی، سازمان آتش نشانی مشهد یک دستگاه خودرو پیشرفته اطفای حریق پیکاپ و یک دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو با قابلیت امداد و نجات و اطفای حریق را به همراه ۸ نفر از آتش نشانان و نجات گران به شهر نجف عراق اعزام کرد.
این آتش نشانان قرار است با انجام ماموریت های ایمنی و اطفاء حریق های احتمالی در کشور عراق خدمت رسانی لازم را به زائرین اربعین حسینی انجام دهند، محل استقرار گروه اول آتش نشانان در شهر نجف اشرف است و گروه دیگر هم در پایانه اتوبوسرانی مشهد که در حومه شهر نجف ایجاد شده است، مستقر شده اند و به صورت ۲۴ ساعته در سه شیفت آماده خدمت رسانی لازم به زائران اربعین حسینی هستند.
شایان ذکر است، گروه اول این آتش نشانان طی روزهای گذشته به عراق اعزام شده اند و گروه دوم نیز صبح امروز با بدرقه جمعی از مسئولین برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی به کشور عراق اعزام شدند و گروه سوم نیز به همراه پرسنل معاونت خدمات شهری شهرداری رهسپار شهر نجف خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار