کد خبر: ۱۰۲۳۹۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۵
در راستای خدمت رسانی به زائران اربعین حسینی؛
در راستای خدمت رسانی به زائرین پیاده اربعین سیدالشهدا (ع) سازمان آتش نشانی مشهد دو دستگاه خودرو سبک و نیمه سنگین اطفای حریق به همراه تعدادی آتش نشان به کشور عراق اعزام کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، در جهت خدمت رسانی مطلوب آتش نشانان به زائران اربعین حسینی، سازمان آتش نشانی مشهد یک دستگاه خودرو پیشرفته اطفای حریق پیکاپ و یک دستگاه خودرو کامیونت ایسوزو با قابلیت امداد و نجات و اطفای حریق را به همراه ۸ نفر از آتش نشانان و نجات گران به شهر نجف عراق اعزام کرد.
این آتش نشانان قرار است با انجام ماموریت های ایمنی و اطفاء حریق های احتمالی در کشور عراق خدمت رسانی لازم را به زائرین اربعین حسینی انجام دهند، محل استقرار گروه اول آتش نشانان در شهر نجف اشرف است و گروه دیگر هم در پایانه اتوبوسرانی مشهد که در حومه شهر نجف ایجاد شده است، مستقر شده اند و به صورت ۲۴ ساعته در سه شیفت آماده خدمت رسانی لازم به زائران اربعین حسینی هستند.
شایان ذکر است، گروه اول این آتش نشانان طی روزهای گذشته به عراق اعزام شده اند و گروه دوم نیز صبح امروز با بدرقه جمعی از مسئولین برای خدمات رسانی به زائران اربعین حسینی به کشور عراق اعزام شدند و گروه سوم نیز به همراه پرسنل معاونت خدمات شهری شهرداری رهسپار شهر نجف خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.