کد خبر: ۱۰۲۳۸۸
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱
طی 6 ماهه نخست سال جاری صورت گرفت؛
طی 6 ماهه ی نخست سال جاری تعداد 640 نفر در قالب گروه های مختلف از مجتمع صنعتی بازیافت پسماند سازمان مپ بازدید به عمل آوردند و با فرآیند تفکیک و بازیافت پسماندهای گوناگون شهری از نزدیک آشنا شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، بازیافت زباله از مهم ترین اقداماتی است که توسط این سازمان در مجتمع صنعتی شماره یک بازیافت در کیلومتر5 جاده مشهد-نیشابور، صورت می گیرد. با توجه به لزوم آشنایی شهروندان با این فرآیند، روابط عمومی سازمان افتخار میزبانی گروه های متقاضی را برعهده دارد، در همین راستا طی 6 ماهه ی نخست سال جاری تعداد 640 نفر در قالب گروه های مختلف از مرکز بازیافت پسماند سازمان مپ بازدید و با فرآیند تفکیک و بازیافت پسماندهای گوناگون شهری از نزدیک آشنا شدند.
کارخانه های تولید کود کمپوست، ورمی کمپوست، بازیافت کاغذ و تولید کارتن، بازیافت لاستیک و تولید کفپوش های لاستیکی، بازیافت پلاستیک و نیروگاه برق بیو گاز سوز برخی از تأسیسات مستقر در این مجتمع صنعتی هستند؛ لذا حضور در این مجموعه می تواند ضمن آشنا ساختن بازدیدکنندگان با کارخانه های تبدیلی بازیافت، تأثیر بسیاری بر میزان توجه آنان به مقوله ی تفکیک زباله و لزوم حفظ محیط زیست از این طریق بگذارد.
لازم به ذکر است؛ شهروندان علاقمند می توانند با مراجعه به سایت سازمان و تکمیل فرم به صورت فردی اقدام به ثبت نام در تورهای رایگان بازدید از این مجتمع کنند. همچنین به زودی امکان ثبت درخواست بازدید برای کلیه ی سازمان ها، نهادها، ادارات و صنوف، در سایت این سازمان میسر خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.