کد خبر: ۱۰۲۳۸۶
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرعامل شرکت واحد اصفهان خبر داد
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: امسال پیش‌بینی شده تعداد ۸۰ دستگاه اتوبوس واحد در دو مرحله برای سرویس‌دهی به زائران اربعین حسینی به مهران اعزام شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، قدرت افتخاری در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان امسال و برای پنجمین سال متوالی برای خدمت به زائران اربعین حسینی تعدادی اتوبوس‌ برای جابجایی آن‌ها بین منطقه مهران تا مرز عراق اعزام می‌کند.

وی افزود: امسال پیش بینی شده تعداد ۸۰ دستگاه اتوبوس در دو مرحله به مهران اعزام شود که در مرحله نخست ۶۰ دستگاه اتوبوس اعزام خواهد شد؛ البته بر حسب نیاز و تقاضا احتمال افزایش تعداد اتوبوس‌ها وجود دارد.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه با بیان اینکه حدود ۱۵۰ نفر از نیروهای این شرکت اعم از راهبر و تدارکات در اجرای این برنامه حضور دارند، تصریح کرد: اتوبوس ویژه برای جابجایی کارکنان تعمیرگاه و نیروهای کمکی، ناظر و کنترل در نظر گرفته شده و یک دستگاه اتوبوس امداد سیار همراه با تجهیزات مورد نیاز اتوبوس‌ها نیز اعزام خواهد شد.

وی ادامه داد: تمام اتوبوس‌های اعزامی مربوط به بخش خصوصی است تا سرویس‌دهی مناسب انجام شود و خطوط شهری اصفهان نیز با مشکلی مواجه نشود.

افتخاری خاطرنشان کرد: تدابیر لازم برای جایگزین کردن اتوبوس‌های اعزامی انجام شده تا خطوط اتوبوسرانی شهر مشکلی در سرویس‌دهی به مسافران نداشته باشد.

وی با بیان اینکه تمهیدات لازم برای سوختگیری اتوبوس‌ها و جایگاه‌های مجاز پیش بینی و اعلام شده است، گفت: نرم‌افزاری بر روی تلفن همراه راهبران نصب می‌شود که امکان رصد و کنترل تردد اتوبوس‌ها را فراهم می‌کند.

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی اصفهان و حومه گفت: بر اساس دستورالعمل‌های مشخصی که توسط اتحادیه اتوبوسرانی ابلاغ شده، فعالیت نیروهای اعزامی طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده خواهد بود.

وی اظهار کرد: میزان کرایه جابجایی مسافران بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار