کد خبر: ۱۰۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: به استناد تبصره یکم بند دوم ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، این شهرداری موظف به رفع سد معابر عمومی و رفع اشغال پیاده‌روها و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از آن‌ها و سایر اماکن عمومی در شهر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به درخواست مردم به منظور رفع سد معبر از بازار و معابر عمومی و اصلی شهر که معضل شهری می‌باشد و ضمن به‌وجود آمدن بی‌نظمی در امور شهری، شهروندان را نیز به زحمت انداخته است با رعایت اصول انسانی و اخلاق اسلامی، سریعا نسبت به جمع‌آوری و رفع سد معبر اقدام شد.

مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه، گفت: با احترام به خواسته مردم و برحسب وظیفه ذاتی و قانونی خود برابر تبصره یک بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها نسبت به جمع‌آوری و پاکسازی موانع ترافیکی در معابر عمومی خیابان‌های مدرس، نواب، وزیری، چهارراه رشیدی و پارکینگ شهرداری، مصوری، خیام اقدامات لازم انجام شد.   

وی تصریح کرد: رفع این معضل شهری با همت و همکاری مردم جهت حفظ نظم و رعایت حقوق شهروندی به طور مستمر در تمام معابر اصلی شهر ادامه خواهد یافت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار