کد خبر: ۱۰۲۳۸۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه گفت: به استناد تبصره یکم بند دوم ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، این شهرداری موظف به رفع سد معابر عمومی و رفع اشغال پیاده‌روها و جلوگیری از استفاده غیرمجاز از آن‌ها و سایر اماکن عمومی در شهر است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، غلامرضا شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به درخواست مردم به منظور رفع سد معبر از بازار و معابر عمومی و اصلی شهر که معضل شهری می‌باشد و ضمن به‌وجود آمدن بی‌نظمی در امور شهری، شهروندان را نیز به زحمت انداخته است با رعایت اصول انسانی و اخلاق اسلامی، سریعا نسبت به جمع‌آوری و رفع سد معبر اقدام شد.

مدیرکل اداره پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری کرمانشاه، گفت: با احترام به خواسته مردم و برحسب وظیفه ذاتی و قانونی خود برابر تبصره یک بند ۲ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها نسبت به جمع‌آوری و پاکسازی موانع ترافیکی در معابر عمومی خیابان‌های مدرس، نواب، وزیری، چهارراه رشیدی و پارکینگ شهرداری، مصوری، خیام اقدامات لازم انجام شد.   

وی تصریح کرد: رفع این معضل شهری با همت و همکاری مردم جهت حفظ نظم و رعایت حقوق شهروندی به طور مستمر در تمام معابر اصلی شهر ادامه خواهد یافت.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.