کد خبر: ۱۰۲۳۸۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
فرمانده انتظامی آمل:
فرمانده انتظامی آمل گفت: به طور میانگین روزانه پنج تا ۱۰ پرونده در ارتباط با پلیس فتا در شهرستان تشکیل می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ نعمت الله آزادی در نشست با خبرنگاران به مناسب هفته ناجا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ناجا اظهار داشت: هفته ناجا سال جاری به شعار 《پلیس هوشمند امین مردم》 نام‌گذاری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان آمل با بیان اینکه این شهرستان در موضوعات مختلف رتبه برتر را در استان کسب کرده است، افزود: در یک سال گذشته بیش‌از ۳۷۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

سرهنگ آزادی با اشاره به دستگیری و جمع آوری هزار و ۴۵۱ معتاد متجاهر در سطح شهرستان گفت: معتادین متجاهر به مراکز ترک اعتیاد منتقل شدند که در این موضوع ۲۶ درصد افزایش دستگیری داشتیم.

وی با بیان اینکه ۱۳۰ تن چوب جنگلی قاچاق به ارزش تقریبی ۲۶ میلیارد ریال کشف شد، گفت: ۳۵ هزار متر زمین خواری اراضی ملی با ارزش ۸۰ میلیارد ریال رفع تصرف شد.

سرهنگ آزادی با اشاره به اینکه ۱۸۳ نفر در رابطه با کالای قاچاق دستگیر شدند، افزود: در حوزه فضای مجازی مردم هوشیار باشند که در این مهم با رشد ۷۵ درصدی مواجه بودیم.

وی با بیان اینکه به طور میانگین روزانه ۵ تا ۱۰ پرونده در پلیس فتا این شهرستان تشکیل می‌شود، گفت: پلیس فتا این شهرستان مرکز معین غرب مازندران است و از آمل تا تنکابن را پوشش می‌دهد.

سرهنگ آزادی گفت: ۳۴ هزار تماس با سامانه ۱۱۰ برقرار شد که ۹ هزار و ۵۰۰ تماس با مشاوره تلفنی رفع شد و بیش از ۲۴ هزار تماس عملیاتی بود.

وی با بیان اینکه بیش از ۸۰ درصد پرونده‌ها در کلانتری به سازش ختم می‌شود، گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته ایجاد پاسگاه بخش دشت‌سر مصوب و زمینی با حدود هزار و ۵۰۰ متر مربع تهیه و منتظر تغییر کاربری هستیم تا به زودی کلنگ ساخت این پایگاه را بزنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار