کد خبر: ۱۰۲۳۷۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۴
فرمانده انتظامی استان یزد:
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس این استان در سه عملیات، یک تن و ۲۶۰ کیلو تریاک و ۲۴۰ کیلو حشیش کشف کردند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمدرضا میرحیدری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای مبارزه با واردکنندگان موادافیونی، ماموران پلیس استان یزد با انجام کار گسترده اطلاعاتی، از بارگیری و حرکت محموله های سنگین موادافیونی از شرق کشور به سمت پایتخت مطلع شدند.

وی ادامه داد: با توجه به اطلاعات به دست آمده از تردد اشرار، ماموران پلیس یزد مسیر حرکت آنها را زیر نظر گرفته و در دو عملیات انجام شده در محور مهریز به یزد ضمن توقیف چهار دستگاه خودروی سواری مربوط به سوداگران مرگ و دستگیری هشت نفر از آنها، ۸۶۰ کیلو تریاک و ۲۴۰ کیلو حشیش را کشف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد با اشاره به عملیات دیگر پلیس در مسیر هرات به یزد گفت: در این عملیات نیز با توقیف سه دستگاه خودرو ۴۰۰ کیلوگرم تریاک از قاچاقچیان کشف و ۱۳ نفر از آنها نیز دستگیر شدند.

میرحیدری عنوان کرد: در مجموع در این دو عملیات که در مدت کمتر از سه روز انجام شد؛ یک تن و ۵۰۰ کیلوگرم تریاک و حشیش کشف، هفت دستگاه خودرو توقیف و ۲۱ نفر از قاچاقچیان نیز دستگیر شدند.

میرحیدری خاطرنشان کرد: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس استان یزد از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۰ تن انواع موادافیونی کشف شده که شاهد افزایش هفت درصدی کشفیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته بوده ایم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.
آخرین اخبار