کد خبر: ۱۰۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آب پارک جنگلی چیتگر پس از توافق با آبفا وصل شد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه شورای شهر و در جمع خبرنگاران در خصوص سرنوشت پارک چیتگر گفت: روز گذشته جلسه‌ای با حضور شهردار منطقه ۲۲، مسؤولان شرکت آب و فاضلاب و همینطور اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.

وی افزود: بعد از برگزاری این جلسه مقرر شد تا بدهی شهرداری منطقه ۲۲ به شرکت آب و فاضلاب از محل مطالباتش از مجموعه ای و فاضلاب تهاتر شود.

میلانی خاطرنشان کرد: در همان جلسه دستور داده شد با توجه به این توافق تا آب چیتگر وصل شود که وصل شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: البته ما تقاضا کردیم که موضوع حق آبه از سال‌های دهه چهل بوده و یک سند مکتوب داشته و نباید دستاویز موضوعی دیگر شود.

وی افزود: مسؤولان آب و فاضلاب گلایه های از مصرف آب داشتند که البته ما می‌دانیم که باید حتما یک مدیریتی در مصرف آب شود تا حتما به صورت بهینه از آب استفاده شود.

میلانی گفت: آب چیتگر با دبی ۷۰ لیتر در ثانیه وصل شده است اما نیاز آبی پارک بیشتر از این میزان است.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر تهران چاه‌های داخل پارک کاهش سطح آب داشته است و چاه‌ها در وضعیت افت سفره هستند و پارک به طور کلی دچار کم آبی است.

وی افزود: هر پارکی باید طرح جامع و سند جامع داشته باشد و برای سال‌های آتی مشخص باشد که چه می‌کند ما هم از شهرداری منطقه ۲۲ خواسته‌ایم تا موضوع سند را پیگیری کند.
برچسب ها: چیتگر ، آب ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.