کد خبر: ۱۰۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: آب پارک جنگلی چیتگر پس از توافق با آبفا وصل شد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»آرش حسینی میلانی عضو شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه جلسه شورای شهر و در جمع خبرنگاران در خصوص سرنوشت پارک چیتگر گفت: روز گذشته جلسه‌ای با حضور شهردار منطقه ۲۲، مسؤولان شرکت آب و فاضلاب و همینطور اعضای شورای شهر تهران برگزار شد.

وی افزود: بعد از برگزاری این جلسه مقرر شد تا بدهی شهرداری منطقه ۲۲ به شرکت آب و فاضلاب از محل مطالباتش از مجموعه ای و فاضلاب تهاتر شود.

میلانی خاطرنشان کرد: در همان جلسه دستور داده شد با توجه به این توافق تا آب چیتگر وصل شود که وصل شد.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: البته ما تقاضا کردیم که موضوع حق آبه از سال‌های دهه چهل بوده و یک سند مکتوب داشته و نباید دستاویز موضوعی دیگر شود.

وی افزود: مسؤولان آب و فاضلاب گلایه های از مصرف آب داشتند که البته ما می‌دانیم که باید حتما یک مدیریتی در مصرف آب شود تا حتما به صورت بهینه از آب استفاده شود.

میلانی گفت: آب چیتگر با دبی ۷۰ لیتر در ثانیه وصل شده است اما نیاز آبی پارک بیشتر از این میزان است.

به گفته عضو شورای اسلامی شهر تهران چاه‌های داخل پارک کاهش سطح آب داشته است و چاه‌ها در وضعیت افت سفره هستند و پارک به طور کلی دچار کم آبی است.

وی افزود: هر پارکی باید طرح جامع و سند جامع داشته باشد و برای سال‌های آتی مشخص باشد که چه می‌کند ما هم از شهرداری منطقه ۲۲ خواسته‌ایم تا موضوع سند را پیگیری کند.
برچسب ها: چیتگر ، آب ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.