کد خبر: ۱۰۲۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 78 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 78 قرار گرفته و هوا سالم است. همچنین طی 24 ساعت گذشته این شاخص بر روی عدد 66 قرار داشت و هوا سالم بود.

تهران از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 146 روز هوای سالم، 27 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

این در حالی است که در مدت مشابه سال پیش پایتخت 9 روز هوای پاک، 163 روز هوای سالم و 27 روز ناسالم برای گروه‌های حساس داشت.

علیرغم اینکه در حال حاضر هوای پایتخت سالم است ولی بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در برخی از ساعات امروز هوا با حجم تردد خودروها و تابش نور خورشید ناسالم خواهد شد.

بیشترین دما هوا برای روز جاری 25 درجه سانتی‌گراد و کمترین 17 درجه پیش‌بینی شده است.

اجرای طرح ترافیک جدید با انتقادات زیادی همراه بوده و برخی از کارشناسان آلودگی هوا را در پایتخت ناشی از این موضوع می‌دانند ولی مدیران شهری آن را تکذیب کرده و افزایش تابش نور خورشید و بیشتر شدن غلظت آلاینده ازن را مقصر آلودگی تهران اعلام کرده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

بازسازی سوریه فرصت اقتصادی ایران در شرایط تحریم

عضو کمیسیون عمران مجلس گفت :استفاده از فرصت بازسازی سوریه برای تشکل های راه و ساختمان بخش خصوصی ایران از مسیرهای کاهش وابستگی به نفت در شرایط تحریم است
ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

ترکیه چگونه مسیر اصلاحات اقتصادی را در 3سال پیمود؟

سخنگوی کمیسیون برنامه و بودجه گفت : شروع اصلاحات اقتصادی ایران با تغییر بودجه ریزی در کشور کلید خورد و انتظار می رود با استفاده از تجارب سایر کشورها نظیر ترکیه کاهش هزینه های دولت و تقویت خصوصی سازی مسیر اصلاحات طی شود