کد خبر: ۱۰۲۲۱۳
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 78 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 78 قرار گرفته و هوا سالم است. همچنین طی 24 ساعت گذشته این شاخص بر روی عدد 66 قرار داشت و هوا سالم بود.

تهران از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 146 روز هوای سالم، 27 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه افراد داشته است.

این در حالی است که در مدت مشابه سال پیش پایتخت 9 روز هوای پاک، 163 روز هوای سالم و 27 روز ناسالم برای گروه‌های حساس داشت.

علیرغم اینکه در حال حاضر هوای پایتخت سالم است ولی بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده در برخی از ساعات امروز هوا با حجم تردد خودروها و تابش نور خورشید ناسالم خواهد شد.

بیشترین دما هوا برای روز جاری 25 درجه سانتی‌گراد و کمترین 17 درجه پیش‌بینی شده است.

اجرای طرح ترافیک جدید با انتقادات زیادی همراه بوده و برخی از کارشناسان آلودگی هوا را در پایتخت ناشی از این موضوع می‌دانند ولی مدیران شهری آن را تکذیب کرده و افزایش تابش نور خورشید و بیشتر شدن غلظت آلاینده ازن را مقصر آلودگی تهران اعلام کرده‌اند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.