کد خبر: ۱۰۲۰۲۸
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶
کارشناس هواشناسی استان بوشهر:
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: پیش‌بینی‌شده با توجه به تداوم وزش بادهای جنوبی رطوبت هوا در این استان تا پایان هفته جاری ادامه داشته باشد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا انصاری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان‌دهنده آرامش نسبی جو و دریا در بیشتر ساعت‌های شبانه‌روز در این استان است، همچنین در روز غبار محلی و شب تا اوایل صبح در برخی نقاط وقوع مه پدیده غالب این استان خواهد بود.

وی بابیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته رطوبت هوا در پنج شهر استان بوشهر از ۹۰ درصد بالاتر رفت افزود: در این مدت خارگ، گناوه و دیلم به ترتیب رطوبت ۱۰۰، ۹۷ و ۹۶ درصدی تجربه کردند و رطوبت هوا در بوشهر و عسلویه نیز به ترتیب به ۹۲ و ۹۱ درصد رسید.

وی با اشاره به اینکه جزیره خارگ برای سومین روز متوالی است که رطوبت ۱۰۰ درصدی را تجربه می‌کند اظهار داشت: در ۲۴ ساعت آینده آسمان استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش ملایم باد در برخی نقاط پدیده مه و کاهش دید و در برخی ساعت‌ها همراه با افزایش ابر پیش‌بینی‌شده است.

انصاری بابیان اینکه در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا در سواحل ۳۰ تا ۹۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود گفت: در این مدت جهت وزش باد متغیر به‌طور غالب جنوب غربی تا جنوب شرقی گاهی شمال غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ کیلومتر و در ساعت‌هایی از روز تا ۳۶ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی‌شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر خاطرنشان کرد: با توجه به افزایش شاخص‌های ناپایداری، احتمال رشد ابر و وقوع ناپایداری‌های همرفتی (محلی) در روزهای پایانی هفته دور از انتظار نیست.
برچسب ها: شهرفردا ، بوشهر ، هواشناسی
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.
دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد

دانشنامه اقتصاد و مالیه شهری به عنوان نخستین دانشنامه جامع دو زبانه ( فارسی - لاتین ) در حوزه اقتصاد شهری به قلم دکتر حسین محمد پورزرندی، رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران منتشر شده بود در سایت بنیاد دانشنامه نگاری ایران نمایه شد.