کد خبر: ۱۰۱۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پرداخت پاداش شش ماهه اول آتش‌نشانان در آینده نزدیک خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» مهدی داوری درباره انتقادات برخی از آتش‌نشانان در مورد چرایی پرداخت نشدن پاداش شش ماهه اول آنان اظهارکرد: این مزایا قطع نشده است. این مزایا که متعلق به شش ماهه اول سال جاری است طی چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلی اداری در نحوه پرداخت وجود داشته است، گفت: ما حتی در این زمینه با مشکل اعتباری روبه‌رو نبودیم و این تاخیر صرفا به دلیل یکی از مشکلات اداری است که در حال حاضر رفع شده است و این پاداش تا چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره اینکه پرداخت این پاداش‌ها چه مقدار زمانی تاخیر داشته است، گفت: حدود یک هفته است که از زمان پرداخت این پاداش گذشته است. معمولا مزایایی در شش ماهه اول به آتش‌نشانان پرداخت می‌شده که طبق بخشنامه جدید ابهاماتی در آن ایجاد شده بود. در حال رایزنی هستیم و تا اندازه مناسبی پیش رفته‌ایم و امیدواریم این مبالغ طی چند روز آینده پرداخت شود.
برچسب ها: آتش نشانان ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.