کد خبر: ۱۰۱۹۶۷
تاریخ انتشار: ۰۹ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۶
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از پرداخت پاداش شش ماهه اول آتش‌نشانان در آینده نزدیک خبر داد.
 به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا» مهدی داوری درباره انتقادات برخی از آتش‌نشانان در مورد چرایی پرداخت نشدن پاداش شش ماهه اول آنان اظهارکرد: این مزایا قطع نشده است. این مزایا که متعلق به شش ماهه اول سال جاری است طی چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه مشکلی اداری در نحوه پرداخت وجود داشته است، گفت: ما حتی در این زمینه با مشکل اعتباری روبه‌رو نبودیم و این تاخیر صرفا به دلیل یکی از مشکلات اداری است که در حال حاضر رفع شده است و این پاداش تا چند روز آینده پرداخت خواهد شد.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران درباره اینکه پرداخت این پاداش‌ها چه مقدار زمانی تاخیر داشته است، گفت: حدود یک هفته است که از زمان پرداخت این پاداش گذشته است. معمولا مزایایی در شش ماهه اول به آتش‌نشانان پرداخت می‌شده که طبق بخشنامه جدید ابهاماتی در آن ایجاد شده بود. در حال رایزنی هستیم و تا اندازه مناسبی پیش رفته‌ایم و امیدواریم این مبالغ طی چند روز آینده پرداخت شود.
برچسب ها: آتش نشانان ، شهرفردا
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.