کد خبر: ۱۰۱۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 92 قرار گرفته و هوای پایتخت سالم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شاخص کیفیت هوا در حال حاضر بر روی عدد 92 قرار گرفته و هوای تهران سالم است. همچنین این شاخص طی 24 ساعت گذشته میانگین بر روی عدد 93 قرار داشت و هوا سالم بود.

تهران از ابتدای سال 25 روز هوای پاک، 140 روز هوای سالم، 26 روز هوای ناسالم برای گروه‌های حساس و یک روز هوای ناسالم برای همه افراد داشت.

هر چند از ابتدای پائیز همزمان با آغاز بازگشایی مدارس هوای پایتخت آلوده شد ولی طی 24 ساعت گذشته مجدد هوای پایتخت به شرایط سالم بازگشت.

مسئولان شهری از جمله مدیران شرکت کنترل کیفیت هوای تهران دلیل آلودگی هوا در سه روز نخست مهر را ورود توده گرد وغبار به تهران اعلام کردند ولی برخی از کارشناسان اجرای طرح ترافیک جدید را دلیل این مشکل دانستند.

طی روزهای اخیر موضوع طرح ترافیک جدید و آلودگی هوا مجدد در سرتیتر اخبار قرار گرفته و شهردار تهران تغییر این طرح را منوط به نظر 6 دستگاه اعلام کرده است. 

همچنین کمترین دما امروز 19 و بیشترین دما در پایتخت 31 درجه اعلام شده است. در برخی ساعات بعد از ظهر نیز احتمال آلودگی هوا به دلیل افزایش غلظت ازن وجود دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.
کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

کشورهای همسایه دنبال بازار محصولات ایران

مدرس دانشگاه امام باقر(ع) پیرامون بیانات مقام معظم رهبری برای جهش تولید در سال ۹۹ گفت:این جهش ازسال ۹۸ آغاز و اکنون با برآورد برداشت یکی از محصولات کشاورزی(گندم) بیش از ۱۴ میلیون تن درخط خودکفایی و مازاد برداشت قرار دارد که این امر موجب ترقیب کشورهای همسایه برای کسب بازار محصولات کشور شده است.