کد خبر: ۱۰۱۵۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از کاهش حجم ترافیک صبحگاهی در نخستین روز مهر ماه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محسن پورسیدآقایی، صبح امروز در ستاد استقبال از مهر ٩٨ و رصد ترافیک آغاز سال تحصیلی با بیان اینکه برای آغاز سال تحصیلی تمهیدات بسیاری اعم از عمرانی، خدمات شهری و ترافیکی از سوی شهرداری تهران به منظور شروعی بی دغدغه برای شهروندان صورت گرفته است، تصریح کرد:خوشبختانه با تمهیدات صورت گرفته در بخش ترافیک امروز (اول مهر ماه)، کاهش حجم ترافیک صبحگاهی نسبت به سال گذشته را شاهد بودیم.

معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه ترافیک صبحگاه نخستین روز مهرماه از بزرگراه های نواب و شیخ فضل الله در مسیر جنوب به شمال و بزرگراه شهید همت و آیت الله هاشمی رفسنجانی در مسیر غرب به شرق آغاز شده است، افزود: وضعیت سرعت آزاد در سطح شهر نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

به گفته پورسیدآقایی، در نخستین روز مهرماه طول معابر آزاد ۶ درصد افزایش یافته است. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.