کد خبر: ۱۰۱۵۰۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۵
وزیر راه و شهرسازی:
وزیر راه و شهرسازی گفت: از ۲۴۱ نقطه حادثه خیز اعلام شده توسط پلیس راهور کشور، اصلاح ۱۲۰ نقطه به پایان رسیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد اسلامی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی استان اصفهان اظهار داشت" مهمترین دغدغه وزارت راه و شهرسازی داشتن جاده های استاندارد است تا مردم بتوانند سفرهای ایمن داشته باشند.

وی با بیان اینکه برنامه ریزی های متمرکزی برای نیل به این هدف صورت گرفته است، اضافه کرد: اصلاح  ۱۲۰ نقطه حادثه خیز انجام شده و اصلاح ۶۷ نقطه نیز در دستور کار قرار دارد.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: تعدادی از پروژه هایی که امروز افتتاح شد نیز در راستای اصلاح نقاط حادثه خیز بوده اند.

وی ابراز داشت: طرح توسعه و بهسازی دو هزار کیلومتر راه  وستایی در سراسر کشور تا پایان سال از جمله اقدامات وزارت راه و شهرسازی در راستای ارتقای ایمنی راه های کشور به شمار می آید.

اسلامی با اشاره به لزوم بهسازی راه های اصلی، بزرگراه ها، آزادراه ها و راه های فرعی در کشور گفت: با استفاده از سیستم مانیتورینگ متمرکز و مستندسازی وضعیت راه های کشور، متناسب با منابع مالی، وضعیت خرابی روکش محورهای اصلی و فرعی اولویت گذاری شده و اصلاح آن در دستور کار قرار گرفته است.

گفتنی است بازدید از فرودگاه اصفهان، آزادراه شرق اصفهان، ذوب آهن، بازدید از ورودی شهر فلاورجان، آغاز عملیات اجرایی ۵۲۹ واحد مسکن مهر و افتتاح چند پروژه عمرانی در شهرهای مختلف استان اصفهان از مهمترین برنامه های سفر دو روزه وزیر راه و شهرسازی بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

انتخاب بندرعباس به عنوان « شهر خلاق یونسکو » / تصاویر

بندرعباس چندی قبل به عنوان «شهر خلاق صنایع دستی» از سوی یونسکو انتخاب شد و اکنون به فاصله کمی از آن، نمایشگاه بزرگ صنایع دستی کشور با حضور 31 استان به میزبانی این شهر برپا شده است. این نمایشگاه از 8 دی ماه تا 13 دی ماه از ساعت 16 تا 22 میزبان حضور مردم و علاقمندان است.
مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

مسابقات شکار با عقاب و شاهین در قزاقستان / تصاویر

روز گذشته یک دوره مسابقه شکار با عقاب و شاهین در حومه آلماتی قزاقستان برگزار شد. در این رویداد پرورش دهندگان عقاب های طلایی و شاهین های شکاری شرکت کرده بودند. پرورش دهندگان باید مدت زیادی را صرف تربیت این پرندگان کنند و از آنها یک شکارچی تمام عیار بسازند.