کد خبر: ۱۰۱۴۵۴
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
۴ نفر از مدیران سازمان بهزیستی کشور توسط نیروهای اطلاعاتی احضار و در بازداشت به سر می‌برند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،روز گذشته خبر رسید که چهار تن از مدیران سازمان بهزیستی کشور بازداشت شده‌اند.

پس از پیگیری‌های انجام شده مشخص شد که اتهامات این افراد مربوط به دوران قبلی فعالیتشان، یعنی در دوران گذشته بوده اما بعضاً در میان آنها مدیرانی به چشم می‌خورند که مسؤولیت استانی داشته‌اند. 

هنوز اتهامات این افراد اعلام نشده و مسئولان از بیان جزییات و اسامی انها خودداری می کنند اما به نظر می رسد در حال حاضر و در زمان احضارشان،  3 نفر از آنها در ستاد و یک نفر در حوزه استان‌ها فعالیت می‌کرده است.

مسعود آسیما مدیرکل روابط عمومی این سازمان به خبرنگار حقوقی و قضایی خبرگزاری فارس، گفت: بر اساس حکم قضایی ۴ نفر از کارکنان این سازمان جهت ادای پاره‌ای از توضیحات توسط عوامل اطلاعاتی احضار شدند.

 وی افزود: اطلاع دقیقی از اتهامات این افراد در دسترس نیست اما طبق اطلاعات واصله موضوع اتهامی مربوط به گذشته و در زمان مسؤولیت این افراد در یکی از استانها بوده است.

این مقام مسؤول گفت: سازمان بهزیستی ضمن استقبال از ایجاد شفافیت و سلامت مالی واداری، خود را ملزم به اجرا و رعایت قوانین کشور می داند و منتظر اعلام‌نظر و بررسی‌های  قضایی خواهیم بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.