کد خبر: ۱۰۱۴۵۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۳
عضو شورای شهر تهران از رونمایی تمثال 2 هزار شهید در مناطق 22‌گانه تهران با حضور شهردار و فرمانده سپاه خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،زهرا نژادبهرام در حاشیه جلسه امروز شورای شهر در جمع خبرنگاران درباره برگزاری جلسه هم‌اندیشی اعضای شورای شهر با شهردار تهران اظهار داشت: در این جلسه شهردار تهران گزارشی از سفر خود به اتریش ارائه داد و موضوع برنامه‌ریزی در زمینه منابع جدید پایدار نیز مورد بحث و گفت‌وگو قرار گرفت.

وی افزود: در حوزه پسماند نیز مسائلی مطرح شد و گزارشات مناسبی نیز شهردار در این زمینه ارائه داد.

عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت:‌کمیته تخصصی بررسی حذف کلمه شهید از برخی از معابر تهران تشکیل شده و اقدامات لازم در این زمینه در حال بررسی است.

وی در پایان از رونمایی تمثال 2 هزار شهید طی روز آینده با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و سردار یزدی فرمانده سپاه خبر داد و خاطرنشان کرد: این رونمایی فردا در مناطق 22 گانه تهران انجام می‌شود. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.