کد خبر: ۱۰۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: تاکنون ۵۰ درصد منازل روستایی استان مقاوم سازی شده و امسال نیز ۴ هزار واحد دیگر مقاوم سازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر گونجی در دیدار با استاندار قزوین که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: در حال حاضر حدود ۵۰ درصد منازل روستایی استان مقاوم سازی شده است.

وی بیان کرد: امسال نیز در قالب اجرای طرح بهسازی مسکن روستایی اجرای مقاوم سازی ۴ هزار واحد روستایی در دستور کار قرار دارد.

گونجی گفت: در راستای بهسازی طرح های روستایی تاکنون طرح هادی در ۱۹۲ روستا با اعتباری بالغ بر ۵۶ میلیارد تومان اجرا شده و در این زمینه ۷۰۰ هزار مترمربع روکش آسفالت در روستاها و زیرسازی، جدول گذاری با مشارکت دهیاری ها نیز به پایان رسیده است.

تهیه ۱۰۰۰ طرح هادی روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح کرد: تهیه طرح هادی ۱۰۰۰ روستا نیز انجام شده و مطالعات طرح هادی ۶۵۲ روستا به پایان رسیده و تکمیل شده و این طرح در ۳۵۰ روستا نیز بازنگری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.