کد خبر: ۱۰۱۴۳۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۲
مدیرکل بنیاد مسکن استان قزوین:
مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: تاکنون ۵۰ درصد منازل روستایی استان مقاوم سازی شده و امسال نیز ۴ هزار واحد دیگر مقاوم سازی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اصغر گونجی در دیدار با استاندار قزوین که در استانداری برگزار شد اظهارداشت: در حال حاضر حدود ۵۰ درصد منازل روستایی استان مقاوم سازی شده است.

وی بیان کرد: امسال نیز در قالب اجرای طرح بهسازی مسکن روستایی اجرای مقاوم سازی ۴ هزار واحد روستایی در دستور کار قرار دارد.

گونجی گفت: در راستای بهسازی طرح های روستایی تاکنون طرح هادی در ۱۹۲ روستا با اعتباری بالغ بر ۵۶ میلیارد تومان اجرا شده و در این زمینه ۷۰۰ هزار مترمربع روکش آسفالت در روستاها و زیرسازی، جدول گذاری با مشارکت دهیاری ها نیز به پایان رسیده است.

تهیه ۱۰۰۰ طرح هادی روستایی

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان قزوین تصریح کرد: تهیه طرح هادی ۱۰۰۰ روستا نیز انجام شده و مطالعات طرح هادی ۶۵۲ روستا به پایان رسیده و تکمیل شده و این طرح در ۳۵۰ روستا نیز بازنگری شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.