کد خبر: ۱۰۱۴۱۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
یک عضو شورای شهر تهران تشریح کرد
یک عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: پروژه زیر گذر استاد معین پیشرفت فیزیکی خوبی داشته و احتمال دارد زودتر از موعد مقرر تحویل داده شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،افشین حبیب زاده – عضو شورای شهر تهران – در حاشیه افتتاح پل شهید نوروزی بزرگراه چمران درباره این پروژه در جمع خبرنگاران گفت: این پروژه وقتی تحویل شورای پنجم شد ۱۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت و عمده کار در شش ماه گذشته انجام شد. با مذاکرات و همکاری هایی که صورت گرفت این کار  امروز افتتاح می شود و ۶۰ میلیارد تومان هزینه اجرای این پل بوده است.

حبیب زاده گفت: انتظار ما این است که این پل بخشی از بار ترافیکی غرب به شرق چمران را کاهش دهد و فکر می کنیم این موضوع باعث جلوگیری از تراکم پل روگذر چمران به ولیعصر می شود.

وی درباره پروژه زیرگذر استاد معین هم گفت: خوشبختانه آن پروژه پیشرفت فیزیکی بسیار خوبی داشته است و علی رغم این که احداث  تونل آن حساسیت ویژه ای دارد کار به خوبی پیش می رود. این تونل با سقف تونل متروی عبوری از زیر خیابان آزادی نیم متر فاصله دارد و با سطح خیابان آزادی هم ۴ متر فاصله درد و پیمانکار آن را به روشی خاص که معروف به روش اتریشی است اجرا می کند.

حبیب زاده افزود: تاکنون در چهار مقطع خاکبرداری انجام شده و یکی از مقاطع به طور کامل باز شده و تقریبا از زیر آزادی هم رد شده ایم و در اواخر کار هستیم. فکر می کنم در چند روز آینده جداره ها و کف سازی آغاز می شود. قولی که داده بودیم تا پایان امسال بود، ان شاءالله زودتر از موعد مقرر تحویل خواهد شد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.