کد خبر: ۱۰۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
عضو شورای شهر تهران ضمن آمادگی این شورا برای اجرای مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) گفت: جهان تشیع برای برگزاری باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی تلاش می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری صبح امروز در مراسم امضای تفاهمنامه "خادم منتظر" میان شهرداری تهران با سازمان عراقی لواءالخدامه حسینی(ع) اظهار کرد: موضوع اربعین در کمیسیون فرهنگی و در واقع در شورای شهر تهران به‌صورت ویژه پیگیری می‌شود و به این موضوع پرداخته شده است و در واقع شورا همواره همراه این مراسم خواهد بود.

وی تصریح کرد: شورا به‌طور ویژه به موضوع اربعین پرداخته است و در واقع اربعین موضوعی است که تنها به یک کشور مربوط نمی‌شود و مربوط است به جهان اسلام و عالم تشیع، و تلاش می‌کنیم که به این موضوع خاص کمک کنیم.

نظری تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین آن چیزی است که دشمن می‌خواهد محقق نشود و قطعاً شهرداری تهران در این زمینه با دولت عراق و نیروهای عراقی همراهی و هماهنگی خواهد داشت.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: البته انتظار داشتیم بخش فرهنگی شهرداری به این موضوع وارد شود و فعالیتهایی را داشته باشد بنابراین همچنان با کمک مردم عراق و سایر شیعیان این رویداد بزرگ را برگزار خواهیم کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.