کد خبر: ۱۰۱۴۱۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۹
عضو شورای شهر تهران ضمن آمادگی این شورا برای اجرای مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی(ع) گفت: جهان تشیع برای برگزاری باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی تلاش می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حجت نظری صبح امروز در مراسم امضای تفاهمنامه "خادم منتظر" میان شهرداری تهران با سازمان عراقی لواءالخدامه حسینی(ع) اظهار کرد: موضوع اربعین در کمیسیون فرهنگی و در واقع در شورای شهر تهران به‌صورت ویژه پیگیری می‌شود و به این موضوع پرداخته شده است و در واقع شورا همواره همراه این مراسم خواهد بود.

وی تصریح کرد: شورا به‌طور ویژه به موضوع اربعین پرداخته است و در واقع اربعین موضوعی است که تنها به یک کشور مربوط نمی‌شود و مربوط است به جهان اسلام و عالم تشیع، و تلاش می‌کنیم که به این موضوع خاص کمک کنیم.

نظری تصریح کرد: پیاده‌روی اربعین آن چیزی است که دشمن می‌خواهد محقق نشود و قطعاً شهرداری تهران در این زمینه با دولت عراق و نیروهای عراقی همراهی و هماهنگی خواهد داشت.

عضو شورای شهر تهران تصریح کرد: البته انتظار داشتیم بخش فرهنگی شهرداری به این موضوع وارد شود و فعالیتهایی را داشته باشد بنابراین همچنان با کمک مردم عراق و سایر شیعیان این رویداد بزرگ را برگزار خواهیم کرد. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.