کد خبر: ۱۰۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرماندار دلیجان؛
فرماندار شهرستان دلیجان گفت: به دنبال مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته با معاون رئیس جمهور و وزیر نیرو، تخصیص حق آبه از سد ۱۵خرداد به شهرستان دلیجان در حوزه شرب، کشاورزی وصنعتی محقق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیامک سلیمانی در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام تحقق حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد اظهار داشت: تحقق حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد؛ یکی از مسائلی بود که شهروندان دلیجانی چند سال است پیگیر آن هستند.

فرماندار شهرستان دلیجان ادامه داد: با تاکید و پیگیری استاندار مرکزی در مکاتبات خود با معاون اول رییس جمهور، موضوع حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد را مطرح شد و این مهم در دستور وزارت کشور و وزارت نیرو قرار گرفت.

سلیمانی گفت: پیرو این مکاتبه جلسه ای در وزارت کشور با حضور مسئولین دستگاه های مختلف از جمله شرکت شهرک های صنعتی، وزارت نیرو، نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس، معاون اقتصادی استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی استان تشکیل و مقرر شد، پیگیری جمع بندی کارشناسی موارد مطرح شده در این جلسه از طریق استان نیز ادامه پیدا کند.

سلیمانی اظهار کرد: بر اساس دیدار اخیر استاندار مرکزی با وزیر نیرو، خوشبختانه حق آبه شهرستان دلیجان در حوزه آب آشامیدنی، کشاورزی و صنعتی محقق شده است.

فرماندار شهرستان دلیجان در خصوص حجم حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد بیان کرد: کمترین میزان حق آبه ۵ میلیون متر مکعب و سقف آن ۱۰ میلیون متر مکعب است.

وی خاطر نشان کرد: با محقق شدن حق آبه شهرستان دلیجان از سد ۱۵ خرداد، بدنبال ساز و کارهای انتقال آب به دلیجان از سد مذکور هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.