کد خبر: ۱۰۱۳۷۲
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰
فرماندار دلیجان؛
فرماندار شهرستان دلیجان گفت: به دنبال مکاتبات و پیگیری های صورت گرفته با معاون رئیس جمهور و وزیر نیرو، تخصیص حق آبه از سد ۱۵خرداد به شهرستان دلیجان در حوزه شرب، کشاورزی وصنعتی محقق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیامک سلیمانی در گفت و گو با خبرنگاران با اعلام تحقق حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد اظهار داشت: تحقق حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد؛ یکی از مسائلی بود که شهروندان دلیجانی چند سال است پیگیر آن هستند.

فرماندار شهرستان دلیجان ادامه داد: با تاکید و پیگیری استاندار مرکزی در مکاتبات خود با معاون اول رییس جمهور، موضوع حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد را مطرح شد و این مهم در دستور وزارت کشور و وزارت نیرو قرار گرفت.

سلیمانی گفت: پیرو این مکاتبه جلسه ای در وزارت کشور با حضور مسئولین دستگاه های مختلف از جمله شرکت شهرک های صنعتی، وزارت نیرو، نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس، معاون اقتصادی استاندار، مدیران دستگاه های اجرایی استان تشکیل و مقرر شد، پیگیری جمع بندی کارشناسی موارد مطرح شده در این جلسه از طریق استان نیز ادامه پیدا کند.

سلیمانی اظهار کرد: بر اساس دیدار اخیر استاندار مرکزی با وزیر نیرو، خوشبختانه حق آبه شهرستان دلیجان در حوزه آب آشامیدنی، کشاورزی و صنعتی محقق شده است.

فرماندار شهرستان دلیجان در خصوص حجم حق آبه شهرستان دلیجان از سد پانزده خرداد بیان کرد: کمترین میزان حق آبه ۵ میلیون متر مکعب و سقف آن ۱۰ میلیون متر مکعب است.

وی خاطر نشان کرد: با محقق شدن حق آبه شهرستان دلیجان از سد ۱۵ خرداد، بدنبال ساز و کارهای انتقال آب به دلیجان از سد مذکور هستیم.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، فرماندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.