کد خبر: ۱۰۱۳۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان:
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: آموزش و پرورش در بازگشایی مطلوب مدارس هیچ مشکلی ندارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احسان گوهری راد در جمع نمازگزاران گرگانی اظهارکرد: در استان گلستان بیش از ۲۴ هزار همکار فرهنگی، بیش از ۳۶۰ هزار دانش آموز و ۱۵ هزار کلاس درس آماده آغاز سال تحصیلی جدید هستند.

وی با بیان این که آموزش و پرورش در بازگشایی مطلوب مدارس هیچ مشکلی ندارد، افزود: امسال رتبه ها و مدال های ارزشمندی در زمینه های مختلف کسب کرده ایم که این نشان از همت همه همکاران دارد.

گوهری راد تصریح کرد: از همین تریبون مقدس، از همه مردم متدین گلستانی می خواهم تا مانند گذشته و بیش از پیش در ساخت و ساز مدارس در کنار آموزش و پرورش باشند.

وی ادامه داد: از مشکلات آموزش و پرورش استان این است که متاسفانه در استان ۲۵ هزار دانش آموز بازمانده از تحصیل داریم که همه نهادها و دستگاه ها در جذب آنها مسئولیت دارند.

گوهری راد تؤکید کرد: در جلوگیری از آسیب های اجتماعی همه دستگاه ها باید در کنار آموزش و پرورش باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.