کد خبر: ۱۰۱۳۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
استاندار فارس
استاندار فارس گفت: استان فارس شناسنامه ایران در تمامی ابعاد سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی است و این شناسنامه ایران یکپارچه می ماند و تجزیه نخواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله رحیمی در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید اضافه کرد:  جنوب فارس تنها زمانی هویت پیدا می کنند که همراه با شمال استان باشد و اگر تکه ای از استان جدا شود هویت خود را از دست می دهد.

  وی با تاکید بر اینکه پتانسیل های مختلفی در مناطق جنوبی استان فارس وجود دارد بیان کرد: دولت در تلاش است ظرفیت های که در استان فارس و به خصوص در جنوب فارس موجود است را تبدیل به ظرفیت هایی کند که مورد بهره برداری و استفاده قرار گیرد.

  استاندار فارس اضافه کرد: ورود دولت در بخش بررسی مشکلات واحد های اقتصادی در سطح کشور فعالیتی جهادی است و در مناطق جنوبی فارس در حوزه های تجارت ، گردشگری و تجارت با کشور های حوزه خلیج فارس اقدامات مناسبی توسط دولت صورت گرفته است.


برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.