کد خبر: ۱۰۱۳۶۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۰
استاندار فارس
استاندار فارس گفت: استان فارس شناسنامه ایران در تمامی ابعاد سیاسی ، اقتصادی و اجتماعی است و این شناسنامه ایران یکپارچه می ماند و تجزیه نخواهد شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عنایت الله رحیمی در جلسه مشترک ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی و کارگروه رفع موانع تولید اضافه کرد:  جنوب فارس تنها زمانی هویت پیدا می کنند که همراه با شمال استان باشد و اگر تکه ای از استان جدا شود هویت خود را از دست می دهد.

  وی با تاکید بر اینکه پتانسیل های مختلفی در مناطق جنوبی استان فارس وجود دارد بیان کرد: دولت در تلاش است ظرفیت های که در استان فارس و به خصوص در جنوب فارس موجود است را تبدیل به ظرفیت هایی کند که مورد بهره برداری و استفاده قرار گیرد.

  استاندار فارس اضافه کرد: ورود دولت در بخش بررسی مشکلات واحد های اقتصادی در سطح کشور فعالیتی جهادی است و در مناطق جنوبی فارس در حوزه های تجارت ، گردشگری و تجارت با کشور های حوزه خلیج فارس اقدامات مناسبی توسط دولت صورت گرفته است.


برچسب ها: شهرفردا ، فارس ، استاندار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

تشییع پیکر «حاج قاسم و ابومهدی» در اهواز/ تصاویر

مراسم تشییع پیکرسردار سپاه اسلام، سپهبد شهید«حاج قاسم سلیمانی» و « ابومهدی المهندس» معاون الحشد الشعبی، صبح يکشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۸ در اهواز برگزار شد.
مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت «حماسه ۹ دی» در کشور/ تصاویر

مراسم بزرگداشت حماسه ۹ دی « روز بصیرت و میثاق امت با ولایت » صبح دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۸ در سراسر کشور برگزار شد.