کد خبر: ۱۰۱۳۶۴
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
مدیرکل هواشناسی اردبیل پیش بینی کرد:
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: با نفوذ سامانه ناپایدار کاهش محسوس دما بین ۱۰ تا ۱۵ درجه در اردبیل پیش بینی می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سیاوش محمدی در تشریح آخرین وضعیت جوی استان اردبیل در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: با ورود سامانه ناپایدار جوی دمای استان اردبیل از عصر شنبه تا اواسط هفته بین ۱۰ تا ۱۵ درجه کاهش پیدا خواهد کرد.

وی از رگبار پراکنده باران با احتمال رخداد رعد و برق از عصر شنبه خبر داد و افزود: در این مدت وزش بادهای تند تا شدید که گاهی به ۷۲ کیلومتر بر ساعت نیز خواهد رسید، دور از انتظار نخواهد بود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل اوج فعالیت سامانه بارشی را از عصر شنبه تا عصر یکشنبه پیش بینی کرد.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل از احتمال آبگرفتگی معابر عمومی در برخی از مناطق استان به ویژه در شهرستان گرمی و مشگین‌شهر خبر داد و یادآور شد:احتمال بارش خفیف برف در ارتفاعات سبلان در روزهای یکشنبه و دوشنبه وجود دارد.

به گفته وی در این مدت بارش تگرگ در ارتفاعات، تشکیل مه و کاهش دید در جاده‌های مواصلاتی به ویژه در گردنه‌های حیران و اسالم پیش بینی می‌شود.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل کنترل و تنظیم دمای گلخانه‌ها و مرغداری‌ها را با توجه به تغییر محسوس دما در روزهای شنبه و یکشنبه ضروری دانست و افزود: محافظت از کندوهای زنبور عسل به دلیل کاهش دما و عدم صعود کوهنوردان به قله سبلان از دیگر موارد پیشنهادی است.

به گفته وی این سامانه از صبح روز سه شنبه از استان خارج خواهد شد و مجددا جوی پایدار در منطقه حاکم خواهد شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

پشت پرده کاهش نرخ بیکاری؛ بیکاران ناامید شدند

درحالی آمارها از کاهش نرخ بیکاری 1.7 درصدی در تابستان امسال نسبت به سال گذشته خبر می دهند که کاهش بیکاری همچنان در جامعه فراگیر بوده و میل به افزایش دارد، با این حال کارشناسان معتقدند نرخ مشارکت اجتماعی و تغییرات جمعیتی و البته ناامید شدن بیکاران از یافتن کار مناسب باعث روند نزولی آمارهاست.
تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

تخلیه حباب بازار مسکن در پایتخت ؛ خانه اولیها بازمی گردند

رئیس اتحادیه املاک گفت : با تخلیه حباب مسکن انتظار می رود ، ورود خانه اولیها به بازار افزایش یافته و خرید و فروش مسکن به وضعیت معمول بازگردد.