کد خبر: ۱۰۱۳۶۳
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۳
شهردار منطقه 2 مشهد:
شهردار منطقه 2 مشهد از نام‎‌گذاری میادین واقع در منطقه گردشگری سپاد به نام شعرای مشهور ایرانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، جلال قربانی با عنوان خبر بالا خاطرنشان کرد: میادین این منطقه که برخی نیز به تازگی احداث شده با پیشنهاد و موافقت کمیته نامگذاری شهرداری به نام‌‎های جدید مزین می‏شوند.
وی افزود: این میادین با توجه به اهمیت فرهنگ و ادب ایرانی به نام‎های خیام نیشابوری، عطار نیشابوری، مولوی، شمس تبریزی و اسدی توسی نامگذاری می‎شوند.
گفتنی است در کمیته نامگذاری شهرداری مشهد، سرپرست سازمان اجتماعی فرهنگی شهرداری، رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر، نماینده بنیاد شهید و امور ایثارگران و یک استاد دانشگاه حضور دارند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.