کد خبر: ۱۰۱۳۵۶
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: هم‌اکنون ۸۵۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت این نهاد با مشارکت سپاه در حال ساخت است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مجید الهی راد اظهار کرد: طی تفاهم‌نامه منعقدشده امسال؛ سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تعهد کمک به ساخت ۸۵۰ واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خراسان شمالی را پذیرفته است.

وی خاطرنشان کرد: از مجموع ۸۵۰ واحد در حال ساخت، ۵۰۰ واحد برای مددجویان فاقد مسکن پیش‌بینی‌شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی همچنین با اشاره به حادثه سیل امسال و تخریب برخی از منازل مددجویان نیز، گفت: سپاه طی خسارت‌های گسترده خانوارهای تحت حمایت این نهاد، تعهد ساخت ۳۵۰ واحد مسکونی دیگر را نیز برعهده‌گرفته است.

الهی راد همچنین هزینه پیش‌بینی‌شده برای ساخت هر واحد مسکونی را به‌طور میانگین ۶۵ تا ۶۰ میلیون تومان اعلام کرد و یادآور شد: هم‌اکنون ۳۵ واحد مسکونی نیز در شهرستان اسفراین در حال ساخت است که تا آبان ماه به بهره‌برداری می‌رسد.

گفتنی است در خراسان شمالی بالغ‌بر 6 هزار و 500 واحد مسکونی در سیل ابتدای امسال دچار آسیب شدند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.