کد خبر: ۱۰۱۳۴۰
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۵
در مراسمی با حضور معاون توسعه مدیریت، حقوقی و أمور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست کشور حسن عباس نژاد به عنوان مدیرکل جدید محیط زیست استان قزوین معرفی شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مراسم تکریم حسن پسندیده مدیرکل سابق و معارفه حسن عباس نژاد مدیر کل جدید حفاظت محیط زیست استان قزوین روز پنجشنبه با حضور اصغر دانشیان معاون توسعه مدیریت، حقوقی و أمور مجلس سازمان حفاظت محیط زیست، داود محمدی و بهمن طاهرخانی نمایندگان استان قزوین در مجلس شوری اسلامی، علی فرخزاد معاون عمرانی استاندای، مدیران استان، معاونان و کارکنان حفاظت محیط زیست در سالن دانشگاه پیام نور برگزار شد.

در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات حسن پسندیده مدیرکل سابق، حسن عباس نژاد به عنوان مدیرکل جدید محیط زیست استان قزوین منصوب و معرفی شد.

عباس نژاد پیش از این در مسئولیت مدیرکل محیط زیست استان آذربایجان غربی و معاون محیط زیست استان آذربایجان شرقی فعالیت می کرده است.

حسن پسندیده مدیرکل سابق استان هم اخیرا به عنوان سرپرست دفتر مدیریت پسماند سازمان محیط زیست کشور منصوب شده است.
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.