کد خبر: ۱۰۱۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۳
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری:
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری از رفع تصرف یک هزار و ۲۰۰ مترمربع از اراضی ملی مناطق حفاظت شده سبزکوه و هلن در شهرستان کیار خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، شهرام احمدی گفت: یک هزار و ۲۰۰ متر مربع از اراضی ملی مناطق حفاظت شده هلن و سبزکوه در شهرستان کیار تغییر کاربری شده بود که با پیگیری حفاظت محیط زیست استان، دستور مقام قضایی و همکاری مأموران انتظامی، رفع تصرف و به وضعیت سابق بازگردانده شد.

وی افزود: تعداد  پنج نفر متخلف در جریان این تصرف ها به دستگاه قضایی معرفی شده است.

احمدی اراضی ملی را جزو انفال و حقوق عامه مردم و برخورد با متجاوزان را از اولویت ها دانست و بیان کرد: بخشی از مناطق حفاظت شده هلن و سبزکوه در شهرستان کیار قرار دارد که مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان با گشت و کنترل شبانه روزی از این عرصه های الهی حراست و حفاظت می‌کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

فروش «میگو» در اسکله‌های بندر بوشهر/ تصاویر

صیادان بوشهری که برای صید میگو راهی دریا می‌شوند، پس از چندین شبانه روز تلاش و صید، به بنادر بر می‌گردند. با بازگشت لنج‌ها از دریا، مردم برای خرید میگو به اسکله‌ها می‌روند.
پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

پرواز همزمان ۴۰۰ بالن برای ثبت رکورد جهانی/ تصاویر

در جشنواره پرواز بالن ها که در شرق فرانسه برگزار شد 400 بالن برای ثبت یک رکورد جهانی به صورت همزمان به پرواز درآمدند که این تعداد بالن در یک جا در نوع خود بی نظیر بوده است.