کد خبر: ۱۰۱۳۲۹
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۲
رییس کمیسیون خدمات شهری بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی مشهد گفت: طبق برنامه ریزی که در شورای اسلامی شهر مشهد انجام شده تا پایان سال 98 می بایست سه ایستگاه آتش نشانی در مناطق مختلف شهر مشهد به بهره برداری برسد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد حاجیان شهری در حاشیه بازدید از مراحل ساخت و پیشرفت پروژه ایستگاه های آتش نشانی خاطرنشان کرد: براساس بازدیدی که داشتیم، ادامه مراحل ساخت برخی از این ایستگاه ها به لحاظ تخصیص بودجه دچار کمبود نقدینگی هستند که قرار شد این موضوع را در کمیسیون مربوطه شورای شهر مورد بررسی قرار بدهیم.
وی ادامه داد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته ساخت ایستگاه شاهنامه از مدت زمان اعلامی در پروژه طولانی تر شده و زمانی که ما این ایستگاه را از اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی تحویل گرفتیم، کسر اعتبار ۷۰۰ میلیون تومانی داشته که ما مناقصه ای در هفته آینده خواهیم داشت و براساس گفته مدیرعامل آتش نشانی مشهد امیدواریم تا انتهای آبان ماه سال جاری این ایستگاه به بهره‌برداری می رسد و امیدوارم ساخت دو ایستگاه دیگر (غدیر)و(مجد) نیز تا پایان سال به اتمام برسد.
حاجیان شهری ابراز امیدواری کرد: با بهره برداری از این ایستگاه ها زمان رسیدن آتش‌نشانان به محل حریق و حوادث کاهش می یابد.
گفتنی است؛ در این بازدید احسان اصولی، رییس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی مشهد و مهدی یعقوبی معاون خدمات شهری شهرداری مشهد نیز حضور داشتند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت چه مخاطراتی برای سالمندان آینده خواهد داشت؟

پیرشدن جمعیت هرچند به تنهایی تهدیدی به شمار نمی رود، اما اگر الزامات آن مثل توسعه بیمه همگانی ، بهبود سبد تغذیه و تامین اجتماعی برای مستمری بگیران ، تعویق سن ازدواج و کاهش زاد و ولد با چالش های اقتصادی تحریم گره بخورد ، چگونه باید برای آن چاره اندیشی کرد؟
چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

چگونه فرانسویها به ساختمانهای سبزی رسیدند که ایران 20 سال دیگر خواهد رسید؟

در فرانسه ۱۸ میلیون ساختمان وجود دارد که نصف ایران است و از سال ۱۹۹۰ فرانسه آغاز به ایجاد ساختمانهای سازگار با محیط زیست کرده است و در خوشبینانه ترین حالت در ایران ۲۰ سال زمان لازم است تا به ساختمانهای سازگار با محیط زیست دست یابد.